Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Ultrasonik Rinoplasti

Ultrasonic Rhinoplasti

BURUN ESTETİĞİ - Ultrasonic Rhinoplasty - Ultrasonik Rinoplasti

Fonksiyonel ve estetik özel uzmanlığa sahip bir Plastik Cerrah olarak rinoplasti de ultrasonik teknolojiyikullanarak, hasta konforu ve estetik açıdan ultrasonik rinoplasti ile diğer rinoplasti tekniklerinden çok daha iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Ultrasonik şekillendirme rinoplasti ile burun anotomisinin daha iyi anlaşılması ve aynı zamanda burun yapılarının fonksiyonu dayanarak, burun nefes önemli bir fonksiyonu ödün vermeden görünümünü artırabilir. Buna ek olarak, kozmetik rinoplasti sonucu, "Tanrı vergisi burun" yerine "çalışan" açık bakmak vardır biri olarak görünen şarttır. Değiştirmek veya onların burun görünümünü geliştirmek isteyen kadınlar ve erkekler doğal bir görünüş ortaya çıkar. Rinoplasti bugün kullanılan teknikler bir kaç yıl öncesinde kullanlılan rinoplasti tekniklerine göre çok daha ileri seviyededir bu yüzden yeniliklere her zaman ilgi duyuyorum.

Ultrasonik Rinoplasti nedir?

Ultrasonik rinoplasti çok hızlı bir ince metalik ucu titreşimle ultrason dalgalarını kullanır. Bu ipucu tam cerrahi alanında uzakta yıkanır burun kemiği erir. Ultrasonik kemik aspiratörü aslında gerçek zamanlı olarak direk görüş altında kemik heykel için bize sağlar. Sadece bu değil, ultrasonik kemik aspiratör cilde zarar vermez ve bir törpü yaptığı gibi kıkırdak zarar vermez. Bu rinoplasti cerrah tarafından daha önce zevk olmamıştı hassas bir ölçüde sağlar.

UltraSonic rinoplasti: ultrasonik kemik aspiratör ile yumuşak doku veya mukozaları çevredesine zarar vermeden kemiğin hassas ve kademeli olarak kaldırılması için ses dalgalarını kullanır ultrasonik kemik aspiratör, Kozmetik rinoplasti (burun estetik ameliyat) gerçekleştiren cerrahlar için yararlı bir araç olabilir.

Ultrasonik Rinoplasti ve diğer rinoplasti teknikleri farkları nelerdir?

Ultrasonik rinoplasti kemik kenarlarını düzeltmek için bir ultrasonik kemik aspiratör kullanarak muhtemelen daha az inflamasyon ile, bu doğal bir görünüm yaratmak yardımcı olabilir. 

Ultrasonik kemik aspiratörleri rinoplasti ameliyatı sırasında burun dorsal kambur çıkarılması için bazı cerrahlar tarafından kullanılmaktadır.

Ultrasonik Rinoplasti Avantajları

  • Ultrasonik Rinoplasti, yumuşak doku travmasını sıfıra indiriyor. Böylece morluk şişlik neredeyse hiç olmuyor.
  • Ultrasonik Rinoplasti, çok kontrollü kesiler sayesinde kalemle çizilmişçesine hatlar oluşuyor.
  • Ultrasonik Rinoplasti, daha zarif burun sırtı burun ucu geçişi sağlıyor.
  • Ultrasonik Rinoplasti, keski ve çekiç yöntemi veya mikromotor sistemleri ile oluşabilen kontrol dışı kemik kırıklarını tamamen önlüyor. Böylece burun kemiği ile yüz kemikleri arasında oluşan basamak şeklindeki kötü görünüm yaratan bozuklukları önlüyor.
  • Ultrasonik Rinoplasti, yumuşak dokulara çevredeki kan damarları ve kıkırdaklarda zedelenmeye neden olmadığı için ameliyat sonrası dönemde iyileşme daha hızlı oluyor ve bu sayede hastalar günlük hayatlarına çok daha hızlı dönebiliyor.
  • Ultrasonik Rinoplasti, milimetrik olarak ölçülebilen kemik şekillendirmesi ile daha öngörülü sonuçlar elde edilebiliyor,  bu da sonuçların daha tatminkar olmasını sağlıyor. Hasta tatminini arttırıyor.
  • Ultrasonik Rinoplasti sonrası görülen komplikasyon ve istemeyen durumları azaltıyor.

Ultrasonic Rinoplasti Fiyatları

Ultrasonik rinoplasti fiyatları hastane ve doktora göre değişir. Burun Estetiğinde En Uygun Fiyat, Bize danışmadan burun estetiğine karar vermeyin!

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.