Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Uzun Burun Estetiği

Uzun Burun Estetiği

Burnun normalden uzun olması yüz oranlarını olumsuz etkileyen bir durumdur.

Normalden uzun bir burun yüz şeklini profilden (yandan) ve karşıdan (önden) bozulmasına neden olur.

Burnun sadece uç kısmı uzun olabilir veya burun bütün olarak uzun olabilir. Çenenin geride ve küçük olması burnun dahada çıkık ve uzun görülmesine neden olur.

Burun estetiği yapılarak burnun uzunluğu çeşitli yöntemlerle kısaltılabilir.

UZUN BURUN ESTETİĞİ

Burnun uzamasına neden olan kıkırdaklar kısaltılır, bazen burun ucunu oluşturan kıkırdakların da kısaltılması gerekebilir. Çene geride ise protez ile büyütülerek daha dengeli bir hale getirilebilir.

Burun estetiği için başvuranların çoğu çenelerinin küçük ve geride olduğunun farkında değiller ve doktorun uyarması ile bunu fark ederler.

Bu durumda burun estetiği yapılırken çenenin ileride gösterilmesi için protez de uygulanabilir ve yüz daha dengeli bir hale getirilir.

uzun burun estetiği

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Hazel Says
+1 # Ameliyatla burnumu kuculturmek istiyorumHazel Says 2014-12-05 13:49
Merhabalar benim burnum normalden daha büyük ve görünüm olarak cok rahatsiz edici. Ameliyatla burnumu kuculturmek istiyorum bu konuda bana bilgi verirmisinz ameliyatlar nerde nasil yapiliyr ve ücret olarak ne kadar bir tutar odemem gerekiyor.
Reply | Reply with quote | Quote
Vedat demiryürek
0 # Burun ucunda uzama ve burnumda şişkinlik ve yamukluk var.Vedat demiryürek 2016-09-30 14:22
Burun ucunda Uzama ve burnumun sırt tarafında şişkinlik yamukluk var bu durum beni çok rahatsız ediyor ne yapmam gerekli burun estetiği fiyatı ne kadar!
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.