Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

En iyi estetik cerrah

En İyi Estetik Cerrah  En İyi Burun Estetik Cerrahı

en iyi burun estetiği doktoru

Burun Estetiği ameliyatlarında en iyi estetik cerrahı seçme

Burun estetiği veya rinoplasti cerrahi alanında en zor ameliyat olduğu bilinmektedir.En iyi Burun estetiği sonucunu elde etmenin yolu en iyi estetik cerrahı  bulmaktan geçer.

İyi burun cerrahı, iyi bir burun ameliyatı sonucunun esasıdır. Peki doğru ve iyi burun cerrahımızı nasıl seçebiliriz ?

Ameliyatınızın iyi olmasının anahtarı budur. Bu noktalara dikkat etmeniz sizi doğru kişiyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Plastik cerrahınızı araştırın ve burun konusunda uzmanlaşan cerrahı seçin

Burun estetiğini hem kulak burun boğaz cerrahları hemde plastik cerrahlar yapar.

Her türlü estetik ameliyatı yapan doktor veya her türlü KBB ameliyatını yapan cerrahlardan çok burun estetiği fonksiyonunda uzmanlaşmış doktorlar sizin en iyi sonuca varmanızı sağlar.

Bu konuyu araştırın ve estetik cerrah seçiminde doğru bir karar verin. 

Estetik cerrahi ve en iyi estetik doktoru

Estetik Cerrahi ve estetik! Tüm estetik ameliyatlar ve estetikli ünlüler! Bırakın ünlüleri ve popüler şahısları artık hemen her kesimden pek çok insan.

Öyle ki her gün yazılı ve görsel basında konu işleniyor doğru ya da yanlış bir takım haberler,  yazılar. Bunların içinden doğru ve etik bilgileri seçmek ise neredeyse imkânsız.

Bu site belki de bunun için var ve bu sebeple klasik bir web sitesi ve klasik bir estetik cerrahi sitesi anlayışından uzak olacak, içerik doğru olacak, etik olacak, yanıltmayacak.

Sorularınıza cevap alabileceksiniz ve her şeyden önce ticari bir anlayışı yansıtmayacak.

Cerrahi bir işlem düşünürken mutlaka incelemek isteyeceğiniz bir site olacak.

Şüphesiz tüm sorularınıza cevabı olamayacak bu kaçınılmaz ve bir realite ama o zaman da sorularınızın cevabı ben olacağım.

Bana iletişim bilgilerimle her şekilde ulaşabilir sormak istediğiniz her şeyi hiç çekinmeden sorabilirsiniz.

Op.Dr.Alper Bayraktar

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, doğumsal veya sonradan edinilmiş anomalilerin, şekil ve işlev bozukluklarının giderilmesine ve vücut imajının düzeltilmesine çalışan cerrahi bir tıp branşıdır.

Plastik, Yunanca “plasticos” gelen bir sözcüktür ve “şekillendirmek”, “kalıba uydurmak” anlamlarını taşır.

Rekonstrüktif ise Latin kökenli bir sözcüktür ve “yeniden yapmak” anlamını taşır.

Estetik Cerrahi, Plastik cerrahi içinde yer alan bir yan daldır. Vücut imajının daha güzel ve mükemmele ulaştırılmasını sağlamak için yapılan operasyon ve girişimlerle uğraşır.

Burada tıbbi bir problemden çok estetik problemler yani güzellik kaygısı vardır.

Medyada, plastik cerrahinin estetik yönüne ait haberler daha fazla yer almakta ve belki de bu nedenle halk plastik cerrahları sadece estetik cerrahi yapan kişiler olarak algılamaktadırlar.

“Özetle; Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi tüm vücut yüzeyinde deri derialtı ve kemikleri etkileyen her türlü bozukluğun onarılmasına çalışır. Bunu yaparken temel kural hangi dokular kaybolduysa ona benzer dokularla onarım yapmaktır.”

Estetik cerrahi konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta estetik cerrahi uygulama ve ameliyatları mutlaka Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisası yapmış uzman estetik cerrahlar tarafından yapılmalıdır.

( Bursada burun estetiği, Bursada göğüs estetiği, Bursada yüz estetiği, Bursada karın estetiği, Bursada liposakşın, Bursada çene estetiği, Bursada dudak estetiği ve Bursada kulak estetiği )

En İyi Burun Estetiği ve En İyi Burun Estetiği Doktoru

Estetik Cerrahınızın burun ameliyatında tecrübesi

Estetik Cerrahınızın yıllık yaptığı ameliyat sayısı önemlidir. Tercihen yıla 100 den fazla olmalıdır. Ayrıca en az 5 yıldan beri, tercihen 10-15 yıldan beri burun estetiği yapıyor olması çok çok önemlidir.

Burun Estetiği – Rinoplasti

Ameliyattan sonra burnunuzun nasıl olacağının gösterilmesi

Burun cerrahı ameliyattan önce fotoğraflarınızı analiz eder ve burun ameliyatından sonra yaklaşık sonucu size gösterir. Bir burun ve yüz analizi yapılmalıdır ve sizin için planlanan ameliyatı sizde görmelisiniz.

Burun-Estetiği

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır

Daha önce burun estetiği olan kişiler

Daha önce ameliyat olan kişiler doktor seçimi için iyi bir referans olabilir.

Burun ameliyatı istanbul

Tanıdığınız ve güvendiğiniz başka branşlardan doktorların tavsiyesi

Tanıdığınız doktorların tavsiye ettiği doktorları tercih edebilirsiniz, fakat bu her zaman çok iyi sonuç vermeyebilir.

Ameliyat Öncesi-Sonrası Fotoğrafları

Doktorunuzun yaptığı ameliyatların öncesi-sonrası fotoğraflarına bakmak ameliyat konusunda size bir fikir verebilir.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Öznur Says
+3 # en iyi ve tecrübeli estetik cerrahÖznur Says 2016-02-18 16:12
Degerli Alper bey,yillardir burnumun goruntusunden rahatsiz oldugum icin,hep arastirmalarda bulundum ama su an beni tatmin eden ilk doktorsunuz ve eger kismetse agustos ayinda izinli oldugumda ameliyat olmak istiyorum bu ameliyat kendime olan guvenimi tekrar kazanmak demek bu yuzden sizin tecrubenize guveniyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Haydar korkmaz
+3 # en iyi plastik cerrahHaydar korkmaz 2016-11-19 06:41
İyi bir plastik cerrah can dır. Bir de bütçeme uygunsa aşırı heyecandır.
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.