Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

En iyi burun estetiği doktoru

En İyi Burun Estetiği Doktoru En İyi Burun Estetik Cerrahı

en iyi burun estetiği doktoru

Burun Estetiği ameliyatlarında en iyi burun estetiği doktorunu seçme

Burun estetiği veya rinoplasti cerrahi alanında en zor ameliyat olduğu bilinmektedir. En iyi Burun estetiği sonucunu elde etmenin yolu en iyi burun estetiği doktorunu bulmaktan geçer.

İyi burun cerrahı, iyi bir burun ameliyatı sonucunun esasıdır. Peki doğru ve iyi burun cerrahımızı nasıl seçebiliriz ?

Ameliyatınızın iyi olmasının anahtarı budur. Bu noktalara dikkat etmeniz sizi doğru kişiyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Doktorunuzu araştırın ve burun konusunda uzmanlaşan doktoru seçin

Burun estetiğini hem kulak burun boğaz cerrahları hemde plastik cerrahlar yapar.

Burun estetiği Doktorları

Burun Estetiği Uzman doktoru Op. Dr. Alper Bayraktar burun estetiği doktoru seçiminde ''doğru doktoru seçmek hem sağlığınız hem de gelecekteki görünümünüz açısından çok önemlidir.'' burun estetiği operasyonu öncesi doktorunuzu nasıl seçeceğinizi bu makalede anlatmaya çalışacağım.

En önemli kriter burun estetiği ameliyatın fiyatı en son sırada olmalı, çünkü burun estetiği ameliyatı her cerrahın aynı yaptığı ‘standart’ bir ameliyat değil, her hastaya ayrı ve ince bir planlama gerektiren kişiye özel ‘terzi işi’ bir ameliyattır.

Doktorunuzla yaptığınız ilk görüşmede başlayan bu süreç, burun ameliyatı sonucunda hastanın görünümünün geliştirilmesi ve doktorun yaptığı işten tatmin olmasıdır. Bu yüzden burun estetiğinde doğru doktoru seçmek hem sağlığınız hem de gelecekteki görünümünüz açısından çok önemlidir.

Burun estetiği doktoru seçiminde ilk ve en sağlıklı yol çevrenizde daha önce burun ameliyatı olmuş olan insanlarla konuşmanız ve onların tavsiyelerini dikkate almanızdır.

Bursa Estetik kliniğimize gelen burun estetiği hastalarının yüzde doksanı bu şekilde daha önce ameliyat ettiğim hastalarımın tavsiyesi ile geliyor. Böylece yapılan işi canlı olarak görebilir ve ameliyatı yaşamış birinden ameliyatın tüm aşamaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Doktorun hasta ile kurduğu diyaloğun ne kadar iyi olduğu ve hastanın tatmini daha ilk cümlesinden, doktorundan bahsederken yüzünün aldığı şekilden belli olur.

Doktor seçiminde yardımcı olabilecek bir diğer yol da, başka branşlardan tanıdığınız doktorlara veya sağlık alanında çalışan kişilere danışmaktır. Bu kişiler devamlı hastane ortamında olduğu için hangi ameliyatı kimin iyi yaptığını bilirler. Doktorun tecrübesi ve becerisi konusunda size rehber olabilirler.

Doktor seçiminde sık olarak kullanılan bir diğer kaynak ise İnternet. Tüm hastalıklar ve tüm ameliyatlar hakkındaki bilgiler bizlere bir tıklama kadar yakın.

Estetik ameliyatlar konusunda internete her gün yeni siteler ekleniyor, her sitede hasta bilgilendirme bölümleri mevcut. İnternet ameliyat olmak isteyenlerin bilgilenmesi açısından çok yaralı olmasıyla birlikte doktor seçimi açısından kafa karıştırıcı. Çünkü birbirine benzeyen bir çok site mevcut. Bu noktada sizlerle benim düşünceme göre burun estetiği ile ilgili doğru doktorun özelliklerini paylaşmak istiyorum.

Burun estetiği doktoru

Öncelikle burun anatomisi ve fizyolojisi hakkında detaylı eğitim almış olmalı,

• Burun fonksiyonları ve tüm burun hastalıklarının tedavilerine hakim olmalı (yani burun estetiği yaparken nefesin iyileşmesini sağlayabilmeli veya hastanın sinüziti varsa aynı seansta bunu da tedavi edebilmelidir)

• En basit burun kemiği ameliyatından , endoskopik sinüs cerrahisine ve estetik burun ameliyatlarına kadar burun ameliyatları konusunda deneyimli olmalı, kısacası çok ameliyat yapmış olmalıdır.

• Burnu iyi ve doğru bir şekilde analiz etmeli, yapmayı planladıklarını görüşme sırasında hastası ile paylaşmalı, gerçekçi olmalı,

• Estetik burun ameliyatları konusunda dünyadaki son gelişmeleri bilimsel yayınlardan takip etmeli, yurt içi ve yurt dışı konferansları izlemeli, kendini sürekli geliştirmeli,

• Hastasını dinleyerek bu ameliyattan beklentilerini tam olarak anlamalı , hastası ile iyi diyalog kurarak neler yapabileceğini , ameliyatın limitlerini, risklerini, gelişebilecek komplikasyonları ona tam olarak anlatmalı ve hastasının bilgilendirilmiş onamını almalıdır,

• Hastasına daha önce yaptığı burun ameliyatlarından ( hastalardan izinli olarak) örnekler gösterebilmeli ve arzu ettiğiniz taktirde daha önceki hastalarıyla iletişim kurabilmeniz için size yardımcı olabilmelidir,

• Her ameliyatta aynı heyecanı duymalı, her ameliyatı daha önceden planlamalı, hiçbir vakayı kolay veya basit olarak görmemeli, çünkü kolay burun ameliyatı yoktur

• Estetik ve sanat görüşünü devamlı olarak geliştirmeli, öncelikli olarak görsel sanatlarının her dalını takip etmeli

• ‘Mükemmel iyinin düşmanıdır ’ sözüne ters olarak hastası için her zaman ‘mükemmeli’ istemelidir.

Son olarak sizlere tavsiyem, doktorunuza ister bir arkadaşınız bir akrabanız aracılığı ile ister internet aracılığı ile ulaşın, buradaki en önemli şey kendinizi teslim edeceğiniz doktorunuza güvenmenizdir.

Doktorunuzdan size yapılacak işlemin bütün detaylarını neyin yapılabileceğini neyin yapılamayacağını, işlemin risklerini, oluşabilecek komplikasyonları ve çözüm yollarını anlatmasını isteyin ve doktorunuza güveninizin tam olduğunu hissediyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Her türlü estetik ameliyatı yapan doktor veya her türlü KBB ameliyatını yapan cerrahlardan çok burun estetiği fonksiyonunda uzmanlaşmış doktorlar sizin en iyi sonuca varmanızı sağlar.

Bu konuyu araştırın ve burun doktoru seçiminde doğru bir karar verin. 

En İyi Burun Estetiği ve En İyi Burun Estetiği Doktoru

Doktorunuzun burun ameliyatında tecrübesi

Doktorunuzun yıllık yaptığı ameliyat sayısı önemlidir. Tercihen yıla 100 den fazla olmalıdır. Ayrıca en az 5 yıldan beri, tercihen 10-15 yıldan beri burun estetiği yapıyor olması çok çok önemlidir.

Burun Estetiği – Rinoplasti

Ameliyattan sonra burnunuzun nasıl olacağının gösterilmesi

Burun cerrahı ameliyattan önce fotoğraflarınızı analiz eder ve burun ameliyatından sonra yaklaşık sonucu size gösterir. Bir burun ve yüz analizi yapılmalıdır ve sizin için planlanan ameliyatı sizde görmelisiniz.

Burun-Estetiği

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır

Daha önce burun estetiği olan kişiler

Daha önce ameliyat olan kişiler doktor seçimi için iyi bir referans olabilir.

Burun ameliyatı istanbul

Tanıdığınız ve güvendiğiniz başka branşlardan doktorların tavsiyesi

Tanıdığınız doktorların tavsiye ettiği doktorları tercih edebilirsiniz, fakat bu her zaman çok iyi sonuç vermeyebilir.

Ameliyat Öncesi-Sonrası Fotoğrafları

Doktorunuzun yaptığı ameliyatların öncesi-sonrası fotoğraflarına bakmak ameliyat konusunda size bir fikir verebilir.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Mehtap Says
+13 # En iyi burun estetiği doktoru Op.Dr.Alper Bayraktar'dır.Mehtap Says 2014-11-28 19:12
Uzun zamandır burnumu yaptırmak istiyordum ve neticede Alper beyle tanıştım ve mükemmel enerji güven veren tavrı ile tamam dedim ya işte bu hiç şüphesiz Alper Bayraktar. Çünkü estetik insanın komple hayata bakış açısını değiştiriyor. mükemmel bir özgüven ve sağlıklı yaşam sunuyor. Estetik yaptırmak isteyen arkadaşlar kesinlikle doktor çok önemli size kendinizi iyi hissetiren güven veren doktorunuz olmalı ve ameliyattan sonraki durumunuz da çok önemli. Bunu ameliyat olduğunuzda anca anlar, benim gibi memnuniyetinizi dile getirirsiniz… Teşekkürler Alper bey hayatınız boyunca başarılar diliyorum…
Reply | Reply with quote | Quote
Hakan Says
+12 # Burnum eğri ve nefes alamıyorum.Hakan Says 2014-11-28 19:14
Hocam merhaba,
Ben daha önce 2.defa burun ameliyati oldum fakat hala nefes alamiyorum ve burnum biraz egri konuyla ilgili yardimci olabilirmisiniz .
Reply | Reply with quote | Quote
Hanife Says
+12 # Burun Ucu KaldırtmakHanife Says 2014-11-28 19:18
Merhaba burnumun iki tarafinda da et var ve burun kemiginde icten eğrilik ben sadece etleri aldirip burun ucumu kaldirtmak istiyorum mumkunmu ?
Reply | Reply with quote | Quote
Op.Dr.AlperBayraktar
+13 # CVP: Burun Ucu KaldırtmakOp.Dr.AlperBayraktar 2014-11-28 19:20
Merhaba Hanife Hanım, Ön muayene için lütfen telefonumdan bana ulaşıp ücretsiz olarak olarak bir muayeneye gelebilirsiniz.Böylelikle burnundaki problemleri giderebiliriz.
Reply | Reply with quote | Quote
Esra Says
+12 # Burnum Çok UzunEsra Says 2014-11-28 19:21
Biliyorum biraz fazla soru sordum ama bi şey daha sormak istiyorum uzun ve ince burnu kısaltmak için değilde burnu genişletmek için ne yapılması gerekir estetikmi yoksa doğal yöntemlerlemi?
Reply | Reply with quote | Quote
Op.Dr.AlperBayraktar
+11 # CVP: Burnum Çok UzunOp.Dr.AlperBayraktar 2014-11-28 19:23
Merhaba Esra Hanım,
Bir takım cerrahi müdahalelerle burnu küçültebiliyoruz. Ben burun estetiği ameliyatlarımı oldukça konforlu gerçekleştiriyo rum. Tampon çoğu zaman kullanmıyorum. Bu da hastamın ameliyattan sonra rahat bir süreç geçirmesini sağlıyor. Başarısız değil de hastaların memnun kalmadığı ameliyatlarımı bundan 10 yıl önce yapıyordum. Aslında o ameliyatlar da çok iyiydi; ancak biz iyinin biraz altı diyelim. Şimdi ise yaptığım ameliyatlarda başarı oranı %99′dur.
Reply | Reply with quote | Quote
Zeynep Says
+13 # Revize burun ameliyatıZeynep Says 2014-11-28 19:49
Merhaba hocam revize burun ameliyati fiyatlarınızı ogrenebilr miyim bide hangi hastanede ameliyat yapıliyor bilgi almak istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Dilek Says
+10 # Burun estetiğiDilek Says 2014-11-28 19:50
Merhabalar Alper Bey Ben Dilek 21. Yasindayım ve Burnum kemerli olduğu için estetik ameliyat olmayi düşünüyorum ancak cesaret edemiyorum bana yardimci olursaniz çok sevinirim…
Reply | Reply with quote | Quote
Pelin karaoğlu
+2 # Burun estetiği doktorlarıPelin karaoğlu 2016-02-03 17:44
İstanbul dan Bursa da ki kliniğinize gelmek istiyorum Bursa daki açık adresini alabilir miyim? Burun Estetiği ameliyatlarında burun estetiği doktorları konusunda çok fazla araştırma yaptım en doğru doktor seçimi sitenizdeki burun estetiği yorumlarının da etkisiyle sizden yana oldu. Burun estetiği için randevu istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.