Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

En iyi Burun Estetiği Doktoru | Burun Estetiği Ameliyat Doktoru Op.Dr.Alper Bayraktar

En iyi Burun Estetiği Doktoru

En iyi Estetik Cerrah

Burun Estetiği Doktorları

Burun estetiği veya rinoplasti cerrahi alanında en zor ameliyat olduğu bilinmektedir. En iyi Burun estetiği sonucunu elde etmenin yolu çok iyi burun estetiği doktorunu bulmaktan geçer.

İyi bir burun estetiği doktoru, iyi bir burun ameliyatı sonucunun esasıdır.

Doğru ve iyi burun estetiği ameliyat doktorlarını nasıl seçebiliriz ?

Ameliyatınızın iyi olmasının anahtarı budur. Bu noktalara dikkat etmeniz sizi doğru kişiyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Doktorunuzu araştırın ve burun konusunda uzmanlaşan cerrahı seçin

UZMAN BURUN CERRAHI

Burun estetiğini hem kulak burun boğaz cerrahları hemde plastik cerrahlar yapar. Her türlü estetik ameliyatı yapan veya her türlü KBB ameliyatını yapan cerrahlardan çok burun estetiği fonksiyonunda uzmanlaşmış doktorlar sizin en iyi sonuca varmanızı sağlar. Bu konuyu araştırın ve burun estetiği doktoru seçiminde doğru bir karar verin.

Burun Estetiği Ameliyat Doktoru Op.Dr.Alper Bayraktar

En iyi estetik doktoru, En İyi Burun Estetiği Doktoru

Doktorunuzun burun ameliyatında tecrübesi

EN İYİ BURUN ESTETİĞİ DOKTORLARI

Doktorunuzun yıllık yaptığı ameliyat sayısı önemlidir. Tercihen yıla 100 den fazla olmalıdır. Ayrıca en az 5 yıldan beri, tercihen 10-15 yıldan beri burun estetiği yapıyor olması çok çok önemlidir.

Ameliyattan sonra burnunuzun nasıl olacağının gösterilmesi

    Ameliyattan sonra burnunuzun nasıl olacağının gösterilmesi

Burun estetiği doktoru ameliyattan önce fotoğraflarınızı analiz eder ve burun ameliyatından sonra yaklaşık sonucu size gösterir. Bir burun ve yüz analizi yapılmalıdır ve sizin için planlanan ameliyatı sizde görmelisiniz.

Daha önce burun estetiği olan kişiler

Daha önce ameliyat olan kişiler doktor seçimi için iyi bir referans olabilir.

Ameliyat Öncesi-Sonrası Fotoğrafları

Tanıdığınız ve güvendiğiniz başka branşlardan doktorların tavsiyesi

Tanıdığınız doktorların tavsiye ettiği doktorları tercih edebilirsiniz, fakat bu her zaman çok iyi sonuç vermeyebilir.

Ameliyat Öncesi-Sonrası Fotoğrafları

Doktorunuzun yaptığı ameliyatların öncesi-sonrası fotoğraflarına bakmak ameliyat konusunda size bir fikir verebilir.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Cavit Says
+6 # Burun estetiğini ssk karşılar mı ?Cavit Says 2014-12-06 08:37
Burun estetiğini ssk karşılar mı ?bu konuda beni bilgilendirebilirmisiniz? Teşekkürler…
Reply | Reply with quote | Quote
Hanife Says
+6 # Burun ucumu kaldirtmak istiyorumHanife Says 2014-12-06 08:39
Merhaba burnumun iki tarafinda da et var ve burun kemiginde icten eğrilik ben sadece etleri aldirip burun ucumu kaldirtmak istiyorum mumkunmu ?
Reply | Reply with quote | Quote
Op.Dr.AlperBayraktar
+6 # Op.Dr.AlperBayraktar CevabıOp.Dr.AlperBayraktar 2014-12-06 08:41
Merhaba Hanife Hanım, Ön muayene için lütfen telefonumdan bana ulaşıp ücretsiz olarak olarak bir muayeneye gelebilirsiniz.Böylelikle burnundaki problemleri giderebiliriz.
Reply | Reply with quote | Quote
Hanife Say
+6 # Burun ucumu kaldirtmak istiyorumHanife Say 2014-12-06 08:44
Biliyorum biraz fazla soru sordum ama bi şey daha sormak istiyorum uzun ve ince burnu kısaltmak için değilde burnu genişletmek için ne yapılması gerekir estetik mi yoksa doğal yöntemler mi?
Reply | Reply with quote | Quote
Op.Dr.AlperBayraktar
+5 # Op.Dr.AlperBayraktar CevabıOp.Dr.AlperBayraktar 2014-12-06 08:45
Merhaba;
Uzun burun için burun içerisinden cerrahi müdahaleler yapılarak burun yukarı çekilir. Burnu genişletmek için ise var olan burun yapısını önce inceleyip ona göre bir sonuca varmak gerekir. İsterseniz kliniğime gelebilir, ücretsiz olarak ön muayene olabilirsin.
Reply | Reply with quote | Quote
Esra Says...
+6 # Burnum Çok UzunEsra Says... 2014-12-06 08:48
Merhaba benim burnum çok uzun olmasından başka sorunum yok ama uzun burun beni rahatsız ediyo ben ameliyat olmak istiyorum ama acımasından ve sonucunun beni rahatsız etmesinden korkuyorum bişey daha merak ediyorum hiç ameliyatlarınız olumsuz geçtimi yada ameliyattan sonra burnumun kusursuz olması yüzde kaç oranla mümkün olur?
Reply | Reply with quote | Quote
 Op.Dr.AlperBayraktar
+6 # Op.Dr.AlperBayraktar Cevabı Op.Dr.AlperBayraktar 2014-12-06 08:50
Merhaba Esra Hanım,
Bir takım cerrahi müdahalelerle burnu küçültebiliyoruz. Ben burun estetiği ameliyatlarımı oldukça konforlu gerçekleştiriyo rum. Tampon çoğu zaman kullanmıyorum. Bu da hastamın ameliyattan sonra rahat bir süreç geçirmesini sağlıyor. Başarısız değil de hastaların memnun kalmadığı ameliyatlarımı bundan 10 yıl önce yapıyordum. Aslında o ameliyatlar da çok iyiydi; ancak biz iyinin biraz altı diyelim. Şimdi ise yaptığım ameliyatlarda başarı oranı %99′dur.
Reply | Reply with quote | Quote
Cemile Says...
+5 # burun estetiği fiyatlariniz ne kadardır ?Cemile Says... 2014-12-06 08:52
Slm, burun estetiği fiyatlariniz nekadardır ?
Reply | Reply with quote | Quote
Op.Dr.AlperBayraktar
+8 # Op.Dr.AlperBayraktar CevabıOp.Dr.AlperBayraktar 2014-12-06 08:54
Merhaba Cemile Hanım,
Fiyatlarımız kaliteli bir burun estetiği yapmamıza rağmen oldukça uygun fiyatlıdır. Lütfen detaylar için 0224 233 57 00- 58 00 bana ulaşınız.
Reply | Reply with quote | Quote
Zeynep Says...
+8 # revize burun ameliyati fiyatlarıZeynep Says... 2014-12-06 08:56
Merhaba hocam revize burun ameliyati fiyatlarınızı ogrenebilr miyim bide hangi hastanede ameliyat yapiliyor bilgi almak istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Dilek Says...
+4 # Burnum kemerli olduğu için estetik olmayi düşünüyorumDilek Says... 2014-12-06 08:58
Merhabalar Alper Bey Ben Dilek 21. Yasindayım ve Burnum kemerli olduğu için estetik olmayi düşünüyorum ancak cesaret edemiyorum bana yardimci olursaniz çok sevinirim…
Reply | Reply with quote | Quote
Gülay Says...
+6 # Burun estetiği ameliyatıGülay Says... 2014-12-06 09:00
Burun estetiği yaptırmadan once cok dusundum.korkularım vardı,doktorum sagolsun cok yardımcı oldu sımdı yaptırdıgım ıcın cok mutluyum burun ameliyat sonrası herhangı bı sorun yasamadım kendisine çok teşekkür ediyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Merve Duran
+1 # Burnum kırık ameliyat olmam gerekiyorMerve Duran 2016-03-17 20:18
Küçükken burnumun üstüne düştüm ve kırıldı ameliyat olabilmek kaç doktora gittim ameliyat olmam gerektigini söylediler ama çok korkuyorum bana yardımcı olabilir misiniz
Reply | Reply with quote | Quote
Zeynep
+1 # CVP: En iyi Burun Estetiği Doktoru | Burun Estetiği Ameliyat Doktoru Op.Dr.Alper BayraktarZeynep 2016-11-07 18:22
Peki kac yasinda burun estetiği olabiliriz doktor bey
Reply | Reply with quote | Quote
Emine Purtaş
+2 # En iyi burun estetiği, burun estetik ameliyat doktoru, En iyi Burun Estetiği Doktoru, istanbul Burun Estetiği Uygulayan Doktorlar, en iyi burun estetiği doktoru bursa, burun cerrahı seçimi, burun estetiği, burun estetiği öncesi, burun estetiği sonrası, buEmine Purtaş 2017-01-18 23:08
Tesadüf burdaki yorumları okudum aklıma yattı iyi bir doktormuşsunuz. Ben sizden sadece minimum ve maksimum ameliyat ücretini ve bu ameliyat sonrası kontroller falan derken ne kadar bursada kalmam gerekiyor onu öğrenmek istiyorm. Herkes sadece ameliyat fiyatını soruyor benim için ameliyat ücretinin yanında başka şehre gideceğim için daha fazla gidecek biliyorm bu nedenle ortalama ne kadar gidecek bilgim olursa o kadar para ayırıp en kısa zamanda muayene olup ona göre ameliyat olmak istiyorum. Benim için bu ameliyat gerçekten çok önemli bir mühendis adayı olarak girişken olmam gerekiyor ve bunun içinde özgüven lazım mezun olmadan önce Allahın izniyle ameliyatıımı olacağımı düşünüyorm.
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.