Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Kemerli Burun

Kemerli Burun :

Etnik olarak da ülkemizde en çok gördüğümüz özellikle(karadeniz yöresi) burun şeklidir.Profilden bakıldığında burun sırtındaki eğrilik çok daha bariz görülür kıkırdak ve kemik yapıdan oluşur, kemerin büyüklüğü farklılık gösterir kemerden dolayı burun ucu da aşagı doğrudur.

kemerli burun

Estetik anlamda sorunlu burun şekli kemerli burundur. Kemerli burna genellikle düşük burun ucu da eşlik eder.

Kemer çok fazla değilse törpülemek yeterli olabilir. Fazla miktardaki kemerlerde kemeri gidermek icin törpü dışında enstrümanlar kullanılabilir. Önemli olan, kemerin estetik ameliyat esnasında hangi yöntemle giderildiği değil, kemeri alırken aşırıya kaçmamaktır. Gereğinden fazla alınan kemer burnu çirkin gösterir.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Melis Says
+4 # Burun Kemeri Ameliyatı ve fiyat bilgisiMelis Says 2014-12-13 08:33
Merhaba ben 2000 yılında bir operasyon geçirdim burnumdaki kemer törpülendi ancak yanlarda bir işlem olmadığı için yeni bir operasyon gerekiyor burun ucuyla ilgili bir sıkıntım yok sadece yanlarda sorun var bilgilendirilirsem sevinirim tabiki fiyatta önemli teşekkürler.
Reply | Reply with quote | Quote
Zeynep Says
+2 # kemerli büyük ucu düşük bir burnum varZeynep Says 2015-04-30 09:32
Merhaba dr bey,ben 9 yıl önce estetik burun ameliyatı oldum,kemerli büyük ucu düşük bir burnum vardı, şu an kemer yok ancak burun ucum büyük ve kolumellada hafif sarkma var,lokal anestezi hafif sedasyon ile burun ucu ameliyatı yapıyor musunuz?
Reply | Reply with quote | Quote
Nida
0 # Kemerli BurunNida 2017-07-27 06:06
Kemerli Burun Ameliyatı olmak istiyorum. Kemerli burun estetik fiyatlarınız nedir ? Burnumdaki kemer ne ölçüde giderebilirsiniz? Burun estetiği ilk görüşmeleriniz ücretsiz midir?
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.