Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Burun Estetiği Ameliyatı Zor Bir Ameliyat mıdır?

Burun Estetiği Ameliyatı Zor Bir Ameliyat mıdır *

Burun estetiği zor bir ameliyat değildir.

Burun-Estetiği Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır

Hasta için değil bir, bir buçuk saat kadar süren bir estetik ameliyattır. Uyuduğu yani genel anestezi ile hastanın bir ağrısı olmuyor. Ameliyat sonrası da hastanın ağrısı, sızısı olmaz. Hatta bazen bazı hastalarım bana sorarlar.

Doktor bey ağrımız olacak mı diye bende kendilerine ağrınız olursa bir kenara yazın sonra bana söylersiniz diyorum.

Gerçekten burun estetiği ameliyatı ağrılı bir estetik ameliyat değildir.

Sonuçta gerçekten çok ciddi bir ağrı olmuyor.

Tabiki ameliyat sonrası bazı şişlik ve morluk oluşuyor. Şişlik ve morluğun olması çevredeki bakan insanların a ne olmuş sana böyle yada yüzün ne kadar şişmiş gibi bir takım tepkiler almış olabilir. Bu ağrılı olduğunu göstermez. Bizimde bir yerlere kolumuzu çarptığımızda morluklar olabilir şişlikler olabilir fakat bunlar sizin için ağrı anlamına gelmiyor.

Yani burun estetiği ameliyatında bu şekilde değerlendirmemek gerekir.


Burun ameliyatı istanbul

Estetik cerrah olarak benim için zor bir ameliyattır.

Neden zor bir ameliyattır?

En kolay burun en basit burun bile zordur. Çünkü hatasız bir iş çıkarmak zorundasınız ,çok emek vermek zorundasınız , çok düşünerek yapmak zorundasınız ve hastayı mutlu etmek zorundasınız bütün bunlar yapılan işten ziyade hastanın beklentisiyle uyuşabilecek düzgün tekniği uygulayabilmek estetik cerrah için zor.

Hatta bence dünyanın en zor ameliyatı bir kalp bir beyin ameliyatıyla kıyaslamıyorum çünkü sanat üretiyorsunuz güzel bir sanat icra ediyorsunuz bu ne kadar güzel olursa olsun zor bir iştir ama aynı estetik ameliyatı hasta için zor bir estetik ameliyat olmadığını buradan bütün samimiyetimle söyleyebilirim.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.