Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Burun Küçültme

Burun Küçültmesi Rhinoplasty Reduction

Burun Küçültme Rhinoplasty Reduction

Burun özellikleri anne-babadan miras genel de genetiktir ve 16 yaşına kadar burun büyümesi devam eder. Zorunda kalmadıkça bu yaşlara kadar burun ameliyatı yapılmamalıdır. Küçük bir burun görünüm oluşturmak için burnun şeklini değiştirmek burun küçültme teknik olarak bir "cerrahi olmayan" rinoplasti ile burun boyutunu azaltmak (burun küçültme) için mümkün değildir. Ancak, cerrahi olmayan rinoplasti ile daha küçük bir burun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Burun yeniden şekillendirmek (BURUN KÜÇÜLTME) için ameliyat çok yaygın bir plastik cerrahi işlemdir ve her iki artış veya burun boyutunu azaltabilirsiniz. ucu, köprü ve aynı zamanda burun deliklerinin şekli burun ve üst dudak arasındaki açı olabildiğince değiştirilebilir. Bazen nefes zorluklar aynı anda düzeltilebilir.

Burun küçültme ameliyatı ile ilgili söylememiz gereken ilk konu kişinin fotoğrafları çekilerek bilgisayarlı ortamda inceleme yapılır estetik olacak kişi ilede bu bilgiler paylaşılır ve en uygun şekil tercih edilerek uygulamaya geçilir. Burun ameliyatı sanıldığı gibi çok uzun saatler süren ve acılı bir ameliyat değildir. Bu ameliyatlar ortalama 2 saat civarında sürmekte olup lokal anestezi uygulanarak yapılmaktadır. Lokal anestezi uygulandığı için kişiler ameliyat sonrası ağrı ve acı hissetmezler.

Burun küçültme ameliyatları sonrası göz altlarında şişlikler ve morluklar oluşabilmektedir. Bu şişlik ve morluklar kısa zamanda geçmektedir, bir hafta içinde göz altında oluşan şişlik ve morluklar kaybolma aşamasına gelmektedir. Diğer ameliyatların yanı sıra burun estetiği ameliyatı ameliyat sonrası ağrısız geçen bir ameliyat türüdür ve iyileşme oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Burun küçültme ameliyatı sonrası takılan tamponlar iki gün içinde çıkartılmaktadır. Ameliyat sonrasında 5. güne gelindiğinde ise burunda bulunan alçılar çıkartılarak değişim yapılır. 10.  güne gelindiğinde burunda bulunan alçılar tamamen çıkartılmış olur. Alçılar çıkarıldığında burun da ve yüz kısmında şişlikler, morluklar oluşmaktadır. Bu oluşan şişlikler 1 ay içinde oldukça geçecektir ancak tam iyileşme için verilen süre 6 aydır.

Burun Küçültme Ameliyatı Fiyatları

Burun küçültme fiyatları hastane ve doktora göre değişir. Burun Estetiğinde En Uygun Fiyat, Bize danışmadan burun estetiğine karar vermeyin!

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Serkan demirci
+1 # BURUN KÜÇÜLTMESerkan demirci 2016-09-26 15:00
Burnumu küçültmek istiyorum. Burun küçültme estetiği fiyatlarınız ne kadar ?
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.