Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Basit Burun Estetiği

Basit Burun Estetiği

BASİT BURUN ESTETİĞİ

Burun için yeni bir şekil istiyor musunuz, ama ameliyat hakkında emin değil misiniz?

burunEn sık yapılan estetik operasyonlardan burun estetiğinde yeni yöntem basit burun estetiği ile iyileşme süresi çok kısaldı. Sadece 5 gün sonra hayatınıza kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Ayrıca cerrahi olmayan rinoplasti olarak bilinen Enjeksiyon rinoplasti, rinoplasti geleneksel basit bir alternatif.
burun çok hassas alanlara dolgu malzemesi enjekte ederek, birkaç dakika içinde burun daha cazip hale getirmek için mümkün olabilir.

Basit burun estetiği, neştersiz burun estetiği olarak da geçen son teknolojik bir uygulamadır.

Estetik operasyonlar, teknolojik gelişmelerin de etkisiyle çok daha kolay yapılır hale geldi. Özellikle burun operasyonlarında yenilikler hiç bitmiyor. Bu yeniliklerden bir tanesi, estetik yaptırmayı düşünen ancak uzun süren iyileşme sürecini düşününce vazgeçenlerin fikrini değiştirebilir

Basit burun estetiği adı üstünde, basit... Yarım saat sürüyor. Ameliyattan 5-7 gün sonra sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebiliyorsunuz. Burnunuzun yüzünüzün hiçbir yerinde şişlik, morluk ve ağrı oluşmuyor.

Basit Burun Estetiği Kimlere Yapılır ? Kimlere Yapılmaz ?

Burun estetiği kimlere yapılır, kimlere yapılmaz ? Niye diğer burun estetiklerinde günlerce sancı çekiliyor da bunda hemen iyileşiliyor? 

Basit burun estetiğinin çok kısa sürede iyileşiliyor olması hiç şüphesiz en avantajlı tarafı.

Burun estetiği olmak isteyenlerin korktuğu iki şey var.

Birincisi ameliyat, çok ağrılı sızılı, şişmelı, morarmalı olmasından korkuyorlar.

İkincisi de sonuç, sonucun kötü olmasından korkuyorlar. Her iki korku da bu yöntemde yok. Çünkü burun kemiği kırılmıyor. Kırma olmadığı için de burun çabuk iyileşiyor. 

- O zaman o burunda hiçbir değişiklik olmuyor.

Ameliyattan önceki görüşmede doktorla hastanın birbirini tam olarak anlamış olmaları gerek.

Hastanın doğal burun estetiğinin ne olduğunu tam olarak anlaması lazım ki sorun çıkmasın.

Burnunu yaptırmak istemenizdeki  amaç nedir ?

"Burnumu beğenmiyorum" ya da "Eşim beğenmiyor" diyor. Ama benim asıl duymak istediğim hastanın "Ben güzel olmak istiyorum" demesi. Seni güzel yapabilirim.

Fakat bunları bunları yapmam lazım diyorum.

Basit Burun estetiğini Nasıl Yapıyoruz ?

Basit burun estetiğinde yapılan operasyon normal operasyonun yarısı gibi bir işlem. Operasyonu 3 adımda bitiriyorum.

Burun estetiği olan kişi, insanlarda “Sende bir değişiklik var ama ne?" algısı oluşturuyor. Tam olarak ne olduğu fark edemiyorlarsa, bu başarılı bir operasyondur.

Çünkü en iyi burun estetiği, burnu doğal haline getirmek için yapılandır.

Basit burun estetiği, çok büyük burunlara yapılmıyor. İkinci kez ameliyat olanlar, burnu yamuk olanlar, burun estetiğinden beklentisi çok olanlara da yapılamıyor.

Burnu yamuk olduğu halde bu operasyonu isteyen çıkarsa ne oluyor?

Bu kişilerin estetik yapması lazım. Bir insanın burnu yamuksa ne o ne de çevresindekiler o yamukluğun farkında değiller. Çünkü o burna bakmak istemiyor, o burnu görmek istemiyor. Dolayısıyla da öne çıkmıyor.

Basit burun estetiği yapılırsa yamuk bir buruna, siz o yamuk buruna bu tekniği en ideal şekilde uygulayıp, inanılmaz bir şekil verseniz göze çarpacak tek negatif şey o yamukluk olacaktır. Birisine soracak burnum nasıl olmuş diyecek "Çok güzel olmuş ama yamuk" cevabını alacak.

Basit Burun Estetiği operasyonun hiç mi olumsuz tarafı yok?

En büyük komplikasyon hastanın beklentisiyle ilgili. Hastanın beklentisi büyükse o bir komplikasyon oluşturuyor. Çünkü estetik cerrahide bir sonuç var, eğer hasta mutluysa olmuştur, hasta mutsuzsa olmamıştır.

Yani çıkan sonuç isterse dünyanın en güzel burnu olsun ama mutlu olmamışsa, olmamıştır. Olup olmayacağı da ameliyattan önceki görüşmede belli oluyor zaten.

Yeniden tanımlama Estetik bizim sloganı 'Kendinizi yeniden tanımlama' ve biz sadece bunu yardımcı olmak için burdayız yapmanız tek gereken sadece bir telefon görüşmesi.

Neden bekliyorsunuz ?

 Şimdi randevu alın!

BURAYA TIKLA

 

Comments   

Ferhan
+4 # Basit Burun EstetiğiFerhan 2016-02-08 19:11
Basit burun estetiği hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Telefonla iletişim kurarsanız çok sevinirim. Basit burun estetiği fiyatlarınız nedir ?
Reply | Reply with quote | Quote
Ferhan
+5 # BurunFerhan 2016-02-08 19:12
Tombul burun ıstıyorum
Reply | Reply with quote | Quote
Emel Says
+3 # Basit Burun EstetiğiEmel Says 2016-08-05 12:11
Basit burun estetiği olarak burnumda nasıl bir değişim olacağını görmek istedim.şimdiden teşekkür ederim.
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.