Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Kadınlarda burun estetiği ve ideal burun şekli

Kadınlarda burun estetiği ve ideal burun şekli ayrıntılarda gizlidir ?

Kadınlarda burun estetiği ve ideal burun şekli ayrıntılarda gizlidir ?

Burun estetiği operasyonu yapılacağı zaman ilk dikkat edilmesi gereken husus kişinin cinsiyetidir. Kadınlarda burun estetiği operasyonu ve tasarımı ile erkeğe yapılacak bir burun estetiği operasyonu ve tasarımı mutlaka farklı olacaktır.

KADINLARDA İDEAL BURUN ŞEKLİ

  • Kadın burun şekli ve tasarımına karar verilirken düz veya çok hafif kavisli burun sırtı,burun ucunun burun sırtından 1-2 mm yüksekte olması ve burun dudak açısının yaklaşık 100 derece civarında olması tercih edilir.
  • Kadın tipi burun estetiğinde, burun delikleri yandan bakıldığında simetrik ve eşit elips gibi olması gerekirken, önden bakıldığında giriş deliklerinin kısmen görünmesi sahip olmalıdır.
  • Burun, yüz ve kafa arasındaki altın oran ve sanatsal uyumlarının göz önüne alınması, burun estetiğinde ideal bir tasarım ve görünümün yakalanması sağlanır.
  • Burnun büyüklüğü, uzunluğu, kısalığı veya büyüklüğü küçüklüğünü çevre yapılar etkiler ve belirler. Burun estetik tasarımı ayrıntılarda gizlidir.
  • Estetik burun ameliyatında, burun, elmacık kemiklerle, kaşla, alınla ve çene ucu yapısıyla uyumlu olmalıdır.
  • Burun tasarımı yapılırken, burun görünümünün sadece profilden ya da cepheden değerlendirilmemesi ve operasyonel işlemin planlanmaması gerekir. Üstten, alttan, çapraz açıdan, gülerken ve konuşurken dahi burun şeklinin görünümü göz önüne alınıp tasarlanması gerekir. 
  • İyi tasarlanmış ve opere edilmiş burun estetiğinde, burun ön planda olmaz. Gözler ve dudaklar ön planda olup daha anlamlı, güzel, etkili ve dengeli bir yüz ifadesi oluşur.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

irfan
+2 # burun estetiğiirfan 2016-02-19 16:54
Hocam iyi gunlergunler burun estetigi icin burnumn fotolarini gonderecegim bi numara varmi siz gordukten sonra isyedigim gibi olurmu diye
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.