Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Doğal Burun Estetiği

Doğal Burun Estetiği

Doğal burun estetiği ile, yüzünüzün ve mimiklerinizin doğal kalmasını sağlıyoruz.Doğal burun estetiğinde amaç yüzünüze en uygun burunu yapmaktır. Her kez burun estetiği olduktan sonra doğal olarak kalması ve öyle görünmesini ister.

Doğal Burun Estetiği, doğal burun ameliyatı, doğal burun ameliyatı ne demek, sade burun estetiği

Doğal Burun Estetiği ile doğal sonuçlara ulaşmak için burnun bağ dokusunun, kaslarının, derisinin korunması gerekiyor. Kemik, kıkırdak ve cilt gibi burun yapıları yeniden şekillendirilerek burunda birçok değişiklik yapılabilir. Burun köprüsündeki tümsek, kemer vs. gibi pürüzler düzeltilebilir. Aşırı uzun, aşırı geniş, aşırı büyük, aşırı düşük vs. gibi burun ucu sorunları düzeltilebilir. Yüz için çok geniş duran burun daraltılabilir. Çok büyük burun boyutu küçültülebilir. Her insanda farklı olan kıkırdak yapılar analiz edilip, sorunları tespit ettikten sonra uygun çözüm tekniklerini uygulamak gerekir.

Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız eğer, estetik cerrahınızı iyi seçmeniz gerekiyor. Doğal Burun estetiği ameliyatları konusunda uzman estetik cerrahların elinden çıkmalıdır. Burun estetiği ameliyatları çok sayıda yapmış ve her zaman kendini geliştirmeyi hedefleyen doktorları, doğal sonuçlar elde etmeniz için tavsiye ederim.

Amaç yüze en uygun burunu yapmak

Burun estetiğinde amaç yüzünüze en uygun burunu yapmaktır. Cildiniz, kıkırdaklarınızın inceliği, önceden geçirdiğiniz burun ameliyatları başarı oranını etkiler. Tek başına en güzel burunun yapılması değil yüzünüze en uygun burunun yapılması önemlidir.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Neslihan yıldırım
+1 # BURUN ANALİZİNeslihan yıldırım 2016-08-11 15:34
Yüzüme uygun doğal bir burun analizi yapmanızı istiyorum teşekkürler
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.