Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Burun Ucu Estetiği (Tip Rhinoplasty)

Burun Ucu Estetiği (Tip Rhinoplasty)

Burun ucu estetiği kemik yapıları değiştirmeden ve kırmadan sadece burun ucundaki sorunları düzeltmek için yapılan bir ameliyat türüdür.

tiphinoplasty

Burnun en dikkat çeken kısmı burun ucudur ve bu bölge estetik açıdan da çok önemlidir. Burun kanatlarını yapan iki adet “n” harfi şeklindeki kıkırdağın en üst birleşme noktalarından oluşur.

Çok değişik burun tipleri vardır ve ırklar arasında da karakteristik özellikler taşımaktadır.

Yüksekliği, genişliği ve açıları oldukça önemlidir. Bu bölgenin cildi burundaki en kalın cilt yapısına sahiptir.

Burun kökünde cilt en ince iken burun ucuna geldikçe kalınlaşır ve cilt içi sebase bezlerin sayı ve yoğunluğu artar.

Sadece bu bölgenin cerrahi olarak düzeltilmesi de mümkündür ancak hastanın burnunun geri kalan kısmının elde edilecek sonuca uyum sağlayabilmesi içinde ameliyat öncesinde iyi bir planlama yapılması gerekmektedir.

Her hasta burun ucu estetiği için uygun aday olmayabilir o nedenle hasta bu konuyu doktoruyla çok detaylı bir şekilde tartışmalıdır.

Normalde üçgen bir geometriye sahip olması gereken burun ucunun şeklini bozan çeşitli nedenler vardır. Burun derisi kalınlığı, burun derisi altı yumuşak doku fazlalığı, burun ucu kıkırdakların kaba yapısı.

Burun ucu kıkırdakları arasında bulunan 30 derecelik açının bozulması, burun ucunda bulunan ve poligonal ışık reflesi veren kıkırdak çıkıntılarının yerlerinin bozulması, burun ucu kıkırdak desteğinin bozulması bunlardan bazılarıdır.

Bu nedenlerin önceden saptanması ile nedene yönelik bir tedavi gerçekleştirilir. Yanlış geometri yapısal, enfeksiyon, travma ya da önceki cerrahi işlemlere bağlı olabilir.

Burun ucundaki başlıca şekil bozuklukları ise,

BURUN UCU ESTETİĞİ ÖNCESİ VE SONRASITip plasti olarak da bilinen burun ucu estetiği tam burun operasyonunun bir parçası olsa da, bazen tek başına yapılabilir.

Özellikle burnunda küçük değişiklikler isteyen ya da tek sorunu burun ucu olan kişilerde tip plasti önerilir.

Özellikle yaş arttıkça burun ucu düşer. Bu nedenle ileri yaş yüz gençleştirme işlemlerinin bir parçası olarak da tip plasti kullanılır.

Gülümsediği zaman ya da konuştuğu zaman burun ucu düşen ya da oynayan kişilerde tip plastinin başka bir türü kullanılır.

Burun ucu ile dudak kaslarını birleştiren kaslara yönelik bir işlem ile kişi sorunundan kurtulur.

Burun ucundaki sorun fazla değil ise, işlem tamamen kapalı ve dikişsiz halledilebilir.

Burun ucunda fazla sorunu olan kişilerde, fazlaca kıkırdak desteğine ihtiyaç varsa bu durumda açık burun estetiği operasyonu gerekebilir.

Burun ucunu oluşturan kıkırdakların şekillendirilmesi, fazla ise traşlanması, burun ucu kıkırdak açılarının oluşturulması, burun ucu asmalar ya da kıkırdak destekleri tip plasti sırasında yapılan işlemlerdir.

Tip plasti yapılacak burunlarda burun ucu derisinin işleme hazır olması gerekir Sorunlu burun derisi olanlarda ya da yeni bir cerrahi işlem geçirmiş ancak henüz burun ucu derisinin şişliği geçmemiş ya da yeterince esneklik kazanmamış kişilerde istenmeyen sonuçlar doğabilir.

Burun Şekillendirme Ameliyatları ve İşlemleriR

Burun şekillendirme ameliyatları, günümüzde en sık yapılan estetik ve fonksiyonel ameliyatlar haline gelmiştir. Bir çok farklı ülkeden gelen hastalar artık Bursada burun estetiği, yaptırmaktadır. Aşağıda burun şekillendirme işlemleri aşağıdaki gibi özetlenilebilir.

Burun ucu estetiği (ya da tip plasti) sadece burnun uç kısmı (tip bölümü)' nün burun ucu şekillendirilmesi amacıyla yapılmaktadır.

Burun Ucu Estetiği Nedir ve Ne zaman Yapılır ?

Burun ucu estetiği kemik yapıları değiştirmeden ve kırmadan sadece burun ucundaki sorunları düzeltmek için yapılan bir ameliyat türüdür. Kemik yapısı normal, burun sırtında kemer veya eğrilik olmayan hastalarda bazı değişiklikler şu şekilde yapılmaktadır.

  • Burun Ucunun İnceltilmesi
  • Burun Ucunun Kaldırılması
  • Burun Ucunda Açı Değiştirilmesi
  • Burun Ucunun Öne Getirilmesi (projeksiyon artışı)
  • Burun Deliklerindeki Şekil Bozukluklarının Düzeltilmesi
  • Burun Kanatlarındaki Fazlalığın Giderilmesi
  • Daha Önce Burun Ameliyatı Geçirmiş Hastalarda Burun Ucu Problemlerinin Düzeltilmesi
  • Septum Eğriliklerinin Düzeltilmesi

Burun ucu tek başına değerlendirilmez. Burun ucunun bulunduğu burun önü projeksiyonu, dudak üstü ile yakından ilişkilidir. Bu iki yapı arasında uyum olmaz ise yüz ortasında denge bozulur.

BURUN UCU ESTETİĞİ SANALBurun estetiğinde cerrahi dışında dolgu ve botoks gibi seçenekler vardır. Dolgu ile burun sırtı estetiğinde geçici, iyi sonuçlar alınsa da, dolgunun burun ucunda fazlaca yeri yoktur.

Burun ucundaki derinin esnek olmayan doğası bu bölgeye dolgu yapılmasını engeller. Botoks ise hafif burun ucu kaldırmalarında etkili olabilir.

Ancak sadece gülümsediği zaman burun ucunu indiren kasın aktif olduğu saptanan kişilerde botoks işe yarayacaktır.

Burnu kemerli olan bir hastanın burun ucu estetiği istemesi her zaman çok da doğru değildir. Genellikle doğru adaylar burnun diğer estetik ünitelerinin sorunsuz olduğu hastalardır.

Burun ucu estetiği ameliyatı; septuma yani burnu ikiye ayıran ortadaki kıkırdak yapıya, burun sırtını ve yanlarını oluşturan kemik yapıya dokunmadan sadece burun ucunda ki kıkırdaklara yapılan düzeltme işlemidir.

Bu sayede kalın, sarkık, uzun, yüksek, dar veya geniş burun uçları yeniden şekillendirilebilir. Burun kanatları daraltılabilir.

Gerekiyorsa ameliyat bitiminde tamponlar yerleştirilebilir ve alçı yapılabilir.

Tamponsuz ve alçısız yapılması da mümkündür. Karar ameliyatınızı gerçekleştiren plastik cerraha bırakılmalıdır. Eğer tampon yerleştirilmiş ise 2.günde çekilir, alçınız var ise 5. günde çıkarılır veya değiştirilir ve yeni alçı yapılabilir. 10. günde de alçı tamamen çıkarılır ve masaja başlanır. Hedeflenen sonuca ulaşılması şişliklerin tamamen geçmesi genellikle 3 ayı bulmaktadır. Bu sürede özellikle cilt kalınlığı önemli bir rol oynar. Burun cildi kalın olan hastalarda veya daha önce burundan cerrahi bir müdahale geçirmiş hastalarda cildin eski kalınlığına geri dönme süresi 3 ay ile bir yıl arasında bir sürede alabilmektedir.

Burun yüzün merkezinde bulunan ifadeyi her yönden etkileyen karakteristik özel bir organdır.

Genişliği, yüksekliği, derinliği ve çok önemli fonksiyonları vardır. Şekli kişisel farklılıklar göstermektedir.

Estetik burun ameliyatlarında da elde edilecek sonuçların bir standart burun olmasından ziyade; her hasta için özel olarak tasarlanması, her hastanın yüz şekli ve oranlarına uygun doğal bir sonuç elde edilmesine uğraşılması gerekmektedir.

Burnun kendi içindeki oranları ve yüz ile ilgili oranları, kendi içindeki açıları ve yüz ile yaptığı açılar detaylı olarak değerlendirilmeli ve planlama hasta ile birlikte hastanın beklentileri göz önüne alınarak ayrıntılı bir görüşme ile yapılmalıdır.

Estetik burun ameliyatı olmak isteyen kişinin yapması gereken en önemli adım bir plastik cerraha başvurmaktır. Ameliyattan önce hasta beklentilerini ve mevcut problemlerini kendisi ne kadar iyi tanımlayabilirse ve bunu ameliyatını yapacak doktoruna anlatabilirse ameliyat sonrasında elde edilecek sonuçta o kadar istediği gibi olacaktır.

Burun ucu düşmesi

Burun ucu düşmesi özellikle ülkemizde sık olan bir durum. Yapımız gereği burunlarımız da büyüklük genetik. Ayrıca şekilsel bozukluklar da oldukça fazla. Bu yüzden burun ucu kaldırma ameliyatları sıklıklar yapılır. 

Burun ucu düşmesi sonradan olan veya bir durum tarafından tetiklenme sonucu ortaya çıkan bir durum değildir. Tamamen yapısal ve doğumsal olan burun kodlarımızla alakalıdır. Bunların dışında tabi ki kaza sonucu veya fiziksel olarak çarpma veya kırılma gibi fiziksel durumlardan ortaya çıkan burun ucu düşmeleri de olmaktadır.

Burun Ucu düşüklüğü nasıl anlaşılır?

Düzgün ve doğru burun estetiği yapılmış bir burun ucu düşmez. Burun ucu kıkırdak çatısının teknik hata ile korunması gereken yerlerinden kesilmesi sonucunda oluşabilir. Burun estetiği ameliyatından yıllar sonra burun ucunun yavaşça aşağı düşmesi ise, derialtı dokularının incelmesi, elastik liflerin azalması, derinin yaşlanması sonucu oluşan fizyolojik bir durumdur.

Burun estetik ameliyatı yapılmamışsa bile normalde yaşlanma ile oluşabilen bir durumdur. Çok nadir hastalarda düşebilir. Bu daha çok hatalı yapılan operasyonlara, kıkırdak çatının korunmamasına bağlı olarak gerçekleşir.

Burnun uç bölümünü taşıyan orta bölmesine hastanın kendisinden alınan kıkırdağından destek doku oluşturularak yerleştirilmesi tekniği sayesinde burun ucu düşmesi önlenmiş olur

Burun Ucu Estetiği Fiyatları

Sağlık Bakanlığı’nın genelgesi çerçevesinde burun ucu estetiği ameliyat fiyatlarını internet sayfamız üzerinden paylaşamıyoruz Burun ucu burun ucu estetiği fiyatlarını almak için lütfen bu linke tıklayınız. Bilgi edinme formunu veya iletişim menüsündeki formu doldurarak yada 0224 233 57 00 - 58 00 telefonlardan bizi arayarak ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Burun ucu estetiği yaptırmadan önce cerrahınızı iyi bir şekilde araştırıp kararı doktorun bu konudaki ameliyat sayısı ve kendini ne kadar geliştirdiğine bakarak karar verin.

Estetik burun ucu ameliyatının planlanmasında daha önce kaza veya travma geçirip geçirilmediği, ameliyat olup olmadığı, doğuştan bazı problemlerinin olup olmadığı çok önemlidir.

Solunum problemlerinin olması estetik ameliyat olmaya engel değildir. Her iki problemde aynı ameliyatla rahatlıkla tedavi edilebilir.

Estetik burun ameliyatı olmak isteyen kişilerin arzuladıkları sonucun kusursuzluk değil düzeltme olduğunu akılda tutarak cerrahi sonrası daha iyi görünme ve daha iyi hissetme konusundaki beklentilerini doktorlarına net bir şekilde anlatmalıdır.

Kısacası estetik burun ucu ameliyatı yani tip rinoplasti, burnunuza yeni bir şekil verebilir.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Deniz
+33 # goruntuden bir yorum çıkarılabilirmiDeniz 2014-12-05 13:13
Geçen yıl burnumda darbe nedeniyle burun ucumda büyük bir çatlak oluştu. Sadece sağlık açısından bir sorun var mı ve en azından goruntuden bir yorum çıkarılabilir mi?
Reply | Reply with quote | Quote
kemal
+39 # burun uç kısmı genişkemal 2014-12-05 13:15
Burnumda çok değişiklik değil bana göre burun uc kısmı geniş yada doğal ne olmalı fikir istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
zehra
+33 # Burun ucu estetigi yaptırmak istiyorumzehra 2014-12-05 13:18
benim burun ucum düşük acaba estetik ameliyat olmadan burun ucu kaldırılabilirm i ve ne kadar süre dayanır.ayrıca burun estetiği ücretini merak ediyorum .teşekkürler.
Reply | Reply with quote | Quote
zeliha
+35 # Her şey için çok teşekkür ederim :)zeliha 2014-12-05 13:24
Merhabalar
Burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde Alper beye geldim. Görüşme sonrasında da başka bir doktora gitmeye gerek duymadım. Tüm korkularımı, tereddütlerimi benden aldı.
Ameliyatım tahminimden kolay geçti ve kısa sürede toparlandım. Doğal ve güzel bir buruna kavuştum, kemerimden kurtuldum. işin en güzel yanı da kimsenin farkedemeyeceği kadar doğal olması :)
Her şey için çok teşekkür ederim :)
Reply | Reply with quote | Quote
Kerem Says
+38 # burun estetigi düşünüyorumKerem Says 2014-12-05 13:25
Iyi günler Dr bey, ben 20 yaşındayım vede sorunum burnumun gulerken genişliğinden rahatsız oluşum yaz aylarında yıllık iznimi kullanacağım bu dönemde estetik olmayı istiyorum Amsterdam da yasıyorum ve de burdaki dr lara açıkcası güvenmiyorum bana lütfen bana ücret hakkında da bilgi verirmisiniz? Saygılarımla…
Reply | Reply with quote | Quote
Kemal Says
+34 # Burun ucu estetigiKemal Says 2014-12-05 13:27
Burun ucu estetiği olmak istiyorum aynı zamanda burnum kemerli burun estetiği hakkında bilgi almak ve burun estetiği fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum.İyi günler dilerim.
Reply | Reply with quote | Quote
İrem Says
+38 # Revizyonİrem Says 2014-12-05 13:29
ben 28 mayısta estetik operasyon geçirdim.ama aglamaktan harap oldum.sargılar falan bugün çıktı.burnum yok sanki minyatür.BURUN UCUM YOK SANKİ .kalmamıs gibi.düzelicekmi burnum acaba.diyolar inicek falan ama ztn inerse bşraz daha burnum kalmıcak durumdan hç memnun değilim.lütfen yardım edin cok moralim bozuk…
Lütfen bana yardımcı olun doktor bey başka bir doktora burun estetiğini yaptırmıştım ama inanın memnun kalmadım gerekirse revizyon burun estetiği yapalım yardımlarınızı bekliyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Hilal Says
+39 # fiyatHilal Says 2014-12-05 13:30
mrb.ben burun estetiği fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
Bursaestetiik
+39 # fiyatBursaestetiik 2014-12-05 13:32
Ortalama burun ameliyatı fiyatlarımız tarafınıza mail ile gönderilmiştir..İlk görüşmelerden ücret talebimiz yoktur.Randevu ve muayene için lütfen 2242335700 ya da 5433783845 Nolu telefonları arayınız.
Saygılarımızla
Bursaestetik
Reply | Reply with quote | Quote
Gamze Says
+29 # Burun ucu ameliyatı yaptırmak istiyorumGamze Says 2015-02-06 08:25
Burun ucu ameliyatı yaptırmak istiyorum,neye göre yapılıyor ve iyileşme süresi burun ucu ameliyatı ücreti ne kadar oluyor öğrenebilir miyim? Randevu almak istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Ayşegül Says
+23 # Burun ucu Tipplasty operasyonuAyşegül Says 2015-03-13 18:09
Tipplasty operasyonu yaptırmak istiyorum ama zamanım oldukca kısıtlı okulum vs yuzunden. Ama burnumla ciddi sorun yasıyorum. Burnumun yandan goruntusunde sıkıntı yok kemık falan cıkık degıl ayrıca burnum yukarı dogru kalkık. Ama burun deliklerim cok buyuk yuzume yakısmıyor ve gercekten bundan cok rahatsızım.Gercekten acılen kurtulmak istiyorum bu sorundan. İnsanlar surekli dalga gecıyor zaten acıgımı arar haldeler. Ama ailem 17 yasında oldugum ıcın tereddutle yaklasıyor. Bir yıl daha beklememde ısrarlılar. Bırakın bır yıl ben bir gun daha fazla bu burunla yasamak ıstemıyorum. Ben bır yılın sorun cıkarıcagını dusunmuyorum 15 yasında bır tanıdıgım sizde ameliyat olmustu ve hic sıkıntı yasamadıgını soyluyor. Buna gercekten ıhtıyacım var goruntu, saglık ve mental acıdan. Ayrıca yaklasık bır yıl once fotograflarıma şop yapmayı ogrendım. Ve o zamandan beri sosyal medyada oyle paylasıyorum. Kendımı gercekten oyle dusunuyorum ve bunu yuzunden aynaya bile bakamıyorum. Bana yardımcı olursanız eger ozellıkle aılemın on yargıları konusunda sıze mınnettar olurum. Burnum gercekten estetıge cok elverıslı sızı temın ederım. Lutfen bana bir an once ulasın acık konusmak gerekırse devamsızlık yuzunden sınıfta kalmak uzereyım ve sadece bes gunum kaldı. Ben bu burun yuzunden bir suredır dısarı cıkamıyorum dıyebılırım. Umarım bunlar sızın ıcın bır seyler ıfade edıyordur. İyi aksamlar...
Reply | Reply with quote | Quote
Zeynep Says
+22 # kemerli büyük ucu düşük bir burnum varZeynep Says 2015-04-30 09:38
Merhaba dr bey,ben 9 yıl önce estetik burun ameliyatı oldum,kemerli büyük ucu düşük bir burnum vardı, şu an kemer yok ancak burun ucum büyük ve kolumellada hafif sarkma var,lokal anestezi hafif sedasyon ile burun ucu ameliyatı yapıyor musunuz?
Reply | Reply with quote | Quote
Zeynep
+26 # Burun ucu estetiği yaptırmak istiyorumZeynep 2015-05-08 10:52
Kemerli bir burnum vardı,9 yıl önce estetik burun ameliyatı oldum,şu an kemer yok fakat burun ucum yüzüme büyük ve kolumellada sarkma var.resimlere göre estetik yaptırsam son şekli nasıl olur?burun ucumu inceltip küçültüp kaldırmanız,bunu lokal anestezi ile yapmanız mümkün mü?
Reply | Reply with quote | Quote
Ecem
+24 # Burun dolgusuEcem 2015-05-18 16:49
Merhaba Dr bey
Burnum da hafif kemerlik var ve burun ameliyatı olmak istemiyorum bu yüzden de burun dolgusu yaptırmak istiyorum
Yardımcı olur musunuz güzel sonuç alabilir miyiz ?
Teşekkürler
Reply | Reply with quote | Quote
Kemal Says
+21 # Burun ucu estetiğiKemal Says 2015-05-25 11:44
Merhaba ben sadece burun ucu inceltip biraz kaldırmak istiyorum kemikte problem yok normal ameliyatla aynı Ücret mi olur acaba
Reply | Reply with quote | Quote
Hatice Says
+16 # burun ucum düşükHatice Says 2015-07-11 14:45
Slm benim burun ucum düşük yan profilden hic guzel gozukmuyor fiyat ogrenmek istiyordum
Reply | Reply with quote | Quote
Havva
+11 # burun ucu estetik ameliyatı ve fiyatı hakkında bilgiHavva 2015-08-13 08:47
burun ucu estetik ameliyatı ve fiyatı hakkında bilgi
Reply | Reply with quote | Quote
ŞENAY AYDEMİR
+14 # burun ucu ameliyatıŞENAY AYDEMİR 2015-08-25 13:14
Merhaba burnumla ilgili sorunu öğrenmek istiyorum burun ucu ameliyatı sorunu çözermi? Teşekür ederim.
Reply | Reply with quote | Quote
DİLARA SAYS
+10 # Burun Ucu Estetiği (Tipplasti - Tip Plasty - Tip RinoplastiDİLARA SAYS 2015-08-27 08:34
burun ucu estetiğiyle ilgili bilgi almak istiyorum.
burun ucu estetiği fiyatı ne olur? kaç güne yüzüm düzelebilir vb.
Reply | Reply with quote | Quote
Esra Says
+10 # burun ucumun yapilmis burnuma orantili bir sekilde kucultulmesini ve kaldirilmasini istiyorumEsra Says 2015-09-20 10:18
Burnumun kucuk, kavisli ve ucunun kalkik olmasi mumkun mudur? Burun deliklerim fazla acik suanda, onlarin kuculmesini istiyorum, burun ucum dusuk, burun ucumun yapilmis burnuma orantili bir sekilde kucultulmesini ve kaldirilmasini istiyorum. Burun ucum asiri bir sekilde kalkik olmamali, on cepheden bakildiginda domuz burnu denilecek bir goruntu almamali, on ve yan cephelerden bakildiginda burun deliklerim gozukmesin istiyorum. Fikirlerinizi ve onerilerinizi bekliyorum. Saygilarimla.
Reply | Reply with quote | Quote
Aylin Yurtseven
+9 # Burun Ucu AmeliyatıAylin Yurtseven 2015-10-15 18:30
merhabalar ben burun ucu ameliyatı düşünüyorum şuan araştırma aşamasındayım fiyatlarınız hakkında bilgi verebiliyor musunuz yoksa randevu alıp görüşmemiz mi gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar ...
Reply | Reply with quote | Quote
Dilara Bender
+9 # Burnum önden cok geniş.burun kanatları ve burun üzerinde daraltma yapılabilir mi?Dilara Bender 2016-01-04 10:37
Burnum önden cok geniş.burun kanatları ve burun üzerinde daraltma yapılabilir mi? Daha önce görüştüğüm doktor Teoman Doğan derim kalın olduğu için daraltmanın olamayacağını söyledi
Reply | Reply with quote | Quote
cem emirhanoğlu
+8 # Burun ucu estetiği olmak istiyorum.cem emirhanoğlu 2016-02-12 14:48
buru ucu ameliyatı olmak ıstıyorum ortalama fiyat ve genelmı lokalmı anestezımı yapıyosunuz?
Reply | Reply with quote | Quote
Zeynep Says
+8 # Burun ucu estetiğiZeynep Says 2016-02-18 15:57
burun ucu operasyonlarından bir kaç video izledim ve artık burun operasyonlarının daha kısa sürede oluştuğu ve daha kısa sürede iyileştiğini gördüm. kapalı burun ameliyatlarıda 15-20dk arasında verilen süreler ve eskisine nazaran daha güzel görünümlü burun elde eden kişilere rastladım. hem burun ucu estetiği fiyatını öğrenmek hemde bu kısa işlemden benimde yararlanma imkanım olup olmayacağını sormak istiyorum. şimdiden teşekkür ederim. e-posta ile bilgi sağlarsanız çok memnun olurum
Reply | Reply with quote | Quote
Fatma Says
+8 # BURUN UCU AMELİYATIFatma Says 2016-02-18 16:06
Burun kanatlarımda kıkırdakla dışa doğru bombeleşti Bu durumda burun ucu ameliyatı olmakmı gerekir kesilerekmi yapılır yaşım 52 bu arada))
Reply | Reply with quote | Quote
Lale Says
+6 # BURUN UCU KISALTMALale Says 2016-06-25 08:48
5 yıl önce kbb doktoruna burnumun çatlayıp kılcal bir damarla kaynaşmasından dolayı ameliyat oldum burnum gaga burnu gibi oldu fakat bu sene burnumda ciddi bir sönme-inme görüyorum sadece burun uc kısmında bir sertlik ve hafif bir şilik kaldı ödeme karşı bir iğne yapılıyormuş bunu tasvip ediyormusunuz? Yapıyormusunuz?
Reply | Reply with quote | Quote
İlknur Çoşkun
+6 # CVP: Burun Ucu Estetiği (Tip Rhinoplasty)İlknur Çoşkun 2016-08-17 21:08
Merhaba benim burnum biraz uzun ve ben sadece burnunum ucuna işlem yaptırmak istiyorum bunun hakkında hem fiyat bilgisi hem de nasıl.yapilabilir bilgi almak istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
Hatice Yalinkaya
+8 # burun ucu estetiği Fiyatinizi ve sanal burun sisteminden doğan burun seklimi yollarasanizHatice Yalinkaya 2016-08-28 07:39
Burun ucumdan memnun değilim daha önce yalnız mutlu bir sonuç alamadım .Yalova da yaşıyorum halkbank da çalışıyorum. burun ucu estetiği Fiyatinizi ve sanal burun sisteminden doğan burun seklimi yollarasaniz sevinirim
Reply | Reply with quote | Quote
Fatma balcı
+5 # burun ucu estetiğiFatma balcı 2016-09-05 15:37
Merhaba ben burun estetiği yaptırmıştım 15 ay oldu ilk haliyle burnumdan çok memnundum sonra burnumda düşüklük ve burun ucumun yamuldugunu farkettim bu durumdan çok rahatsız olmaya başladım sizinle görüşmek istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Neslihan
+5 # dolgu ile burun estetigiNeslihan 2016-09-10 07:45
Iyi aksamlar dolgu ile burun estetigi cok kalkik burunlar icin uygulanabilior mu ben burun ameliyatı olmustum fakat burnumun cok kaldirildi ikinci ameliyatından korkuorum dolgu ile burun estetigi ile burnumu duzeltmek mümkünmü yardimci olursaniz sevinirim.
Reply | Reply with quote | Quote
Necla çetinoğlan
+4 # burun ucu ameliyatıNecla çetinoğlan 2016-09-13 06:53
Burun ucu ameliyatı hakkında ve burun ucu estetik fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Reply | Reply with quote | Quote
Seda Türkmen
+4 # Burun ucum çok büyük burun ucu estetiği fiyatlarınızı öğrenmek istiyorumSeda Türkmen 2016-09-30 14:28
merhaba ,Dr.bey benim burun ucum büyük ve yan profilden oldukça kötü görünüyor.sadece burun ucumdan ameliyat olmak istiyorum, burun ucu estetiği fiyatları öğrenmek istiyorum.Cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
Reply | Reply with quote | Quote
Yunus erdem
+3 # burun ucu eğriliğiYunus erdem 2016-10-05 06:27
Burun ucunda bir egirilik var fiyat husunda bilgi ve burun ucu estetiği ameliyatı sorasında dinlenme kaç gün olmalı ev veya hastanede kaç gün sırasında is başı yapabilir duruma gelebilirim?
Reply | Reply with quote | Quote
Muhammed ilker
+3 # BURUN DOLGUSU FİYATLARIMuhammed ilker 2016-10-27 18:56
Öncelikle merhabalar.benim size sormak istediğim birkaç soru var da bunlardan ilki burun dolgusu fiyatları kaç liradan itibaren başlar 900 tlyi bulur mu en fazla son sorumda budolgu uygulaması kaç dakika sürer mesela saat 5 de gelsem kaçta çıkarım.hemen dolgu uygulaması yapılır mi yoksa önce film çekilir mi
Reply | Reply with quote | Quote
Murat Says
+2 # BURUN UCU ESTETİĞİMurat Says 2016-11-02 19:17
Merhabalar. Benim burun ucu estetiği konusunda bir sorum olacaktı. Burnumun ucunu elimle yukarı doğru kaldırdığımda daha rahat nefes aldığımı fark ettim. Ayrıca güldüğüm zaman burnumun uç kısmı aşağı doğru eğik bir hal alıyor. Gülüş bozukluğuna sebep oluyor bu durum. Burun ucu düşüklüğü olduğu için üst dudağım dişlerimi kapatmış vaziyette ve gülerken dişlerim bir türlü gözükmüyor. Burun ucu estetiği olmak istiyorum. Özellikle fiyat ve diğer konularda bilgi almak istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Nurten kaya
+3 # CVP: Burun Ucu Estetiği (Tip Rhinoplasty)Nurten kaya 2016-11-19 06:37
Burun ucumu yaptırmak istiyorum Burnumda nasıl bir değişiklik olur fotoğraf da yapıp gönderir misiniz*
Reply | Reply with quote | Quote
Serpil altaş
0 # Burun ucu toparlama ve sgk fiyat karşılıyor mu ?Serpil altaş 2017-01-11 08:31
Burnumun ucunun toparlanmasini burun ucunun kalkmasini istiyorum fiyatlariniz ne kadar sigorta karsiliyor mu?
Reply | Reply with quote | Quote
Burcu özer
+3 # Burnumun uçundan memnun değilimBurcu özer 2017-01-11 08:41
Burnumun uçundan memnun değilim ve burun ucu estetiği tip rinoplasti yaptırmak istiyorum bu konuyla ilgili bilgi verir misiniz?
Reply | Reply with quote | Quote
Hasan Akyuz
0 # RE: Burun Ucu Estetiği (Tip Rhinoplasty)Hasan Akyuz 2017-06-19 08:23
burun ucu estetiği fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
Cansu oktaykan
0 # BURUN UCU DÜŞÜKLÜĞÜ AMELİYATICansu oktaykan 2020-01-03 14:47
Merhabalar Alper bey, Burun ucu düşüklüğü ameliyatı için uygun olup olmadığını merak ediyorum burnumun.
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.