Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Burun estetiği Fiyatları

burun estetik fiyatları

Burun estetiği Fiyatları

burun estetiği fiyatları bursa

Estetik ameliyat ücretleri dünyanın her yerinde hemen hemen aynı kriterler ile farklılıklar gösterir.

Bu kriterlerden en önemlisi de; ameliyatınızı gerçekleştirecek cerrahın kendisine ve yaptığı operasyon sonuçlarına olan güvenidir.

Burun estetiği ücretlerini etkileyen diğer nedenler ise;

Sağlık turizmi çerçevesinde böyle bir ameliyat gerçekleştiriliyor ise ulaşım, konaklama gibi masraflarda bu masraflara ilave olacaktır.

Burun estetiği fiyatları 2019

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

Burun estetiği fiyatları 2019 belli oldu burun estetiği biraz zahmetli birazda pahalı bir cerrahi işlemdir. Bazı estetikler cerrahi müdahale gerektirmeden yapılabilir fakat bazı durumlarda cerrahi müdahale şart olur.

Estetik Burun Ameliyatı Ücretleri

Ülkemizde fiyatları ilan ederek duyurmak yasalara aykırıdır. Bununla birlikte iletişim formumuza gerekli bilgileri girdiğiniz taktirde hasta danışmamız size en kısa zamanda dönecektir. Hasta danışmanımız size ödeme koşuları, taksit seçenekleri ve kredilendirme olanakları ile ilgili ayrıntılı bilgi verecektir. Türkiye’de özel sigortalar ve devlet kurumları estetik ameliyatlarının hiç birini karşılamamaktadır. Buna mukabil, son zamanlarda bankalardan tüketici kredisi kullanmak yaygınlaşmaya başlamıştır.

Burun Estetik Fiyatları

Estetik fiyatlandırmasında mutlaka göz önünde bulundurulması gereken faktörler nelerdir?

  • Sağlık hizmetlerine erişim, bir mal veya ticari metaa alımından çok farklıdır. En ucuzunu bulmak her zaman doğru çözüm olamaz. Ortalama fiyatlar zaten bellidir. Bunların çok altı veya üstü size sağlık veya maddi açıdan zarar verebilir.
  • Ani ve duygusal kararlar vermekten kaçının, eğer maddi anlamda zorlanıyorsanız operasyonunuzu bir süre erteleyebilirsiniz.

Estetik Burun Ameliyatı Fiyatları

Estetik fiyatlarına etki eden faktörler nelerdir?

Türkiye’de estetik cerrahi son yılarda büyük bir ivme kazanmış, bölgemizde ve dünyada kendine saygın bir yer edinmiştir. Bu kaliteli hizmetin yanı sıra fiyatlar makul sınırlar içindedir. Özellikle İstanbul, Avrupa’nın estetik cerrahi merkezi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Her yıl yüz binlerce hasta Ortadoğu ve Avrupa’dan gelip estetik sorunlarını çözmektedir. Bunda kaliteli hizmete uygun fiyatlara ulaşabilmek en önemli faktördür.

Ameliyatları yapan kişi ve kuruluşlara bağlı olarak ortalama fiyatların üstüne çıkılabildiği gibi aşağısına da inilebilir. Estetik Cerrahi ameliyatlarındaki fiyat aralıklarını doktorlarınızı arayarak veya onlarla görüşme sonrası öğrenmek mümkün. Bugün pek çok hasta e-mail yolu ile veya telefon açarak doktorlara uygulamaların fiyatlarını sormaktadır. Verilen fiyatlar ise ortalama fiyatlar olmaktadır. Nedeni, estetik cerrahide tüm ameliyat planlamasının kişiye özel yapılmasıdır.

Burun Estetiği Ameliyatı ve Fiyatları 2018 - 2019

Her hastaya aynı ameliyat yapılmaz. Hastanın durumuna göre uygulanacak ameliyat tekniği de değişebilir. Doktorunuz size ek bir uygulamayı, en iyi veya tatmin edici bir sonuç için önerebilir, bu da fiyatı etkileyen bir durumdur. Net fiyat alabilmek için ya ayrıntılı muayene olmalısınız yada internet vasıtası ile resimlerinizi göndermelisiniz.

Yukarıdakilere ilaveten işlemin yapılacağı hastane, alacağınız oda hizmeti ve konfor, operasyonun anestezisi ve en önemlisi kullanılacak olan malzemenin kalitesi fiyatları etkileyecektir.

Burun estetiği ücreti için dikkat etmeniz gereken en önemli kriter 5,500 TL'nın altında bugünün şartlarında gerçekleştirilmesinin mümkün olmadığını bilmenizdir.

Burun estetiği fiyatları 2018 için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Burun ameliyatı fiyatları 2019

Burun ameliyatı fiyatları hakkında daha önce de yazılar yazmıştım. Burun ameliyatı fiyatları 2018 yılı için ne kadar olucak? bu konuda gelen çok fazla soru var. 

Burun ameliyatı fiyatları 2019 hastane ve doktora göre değişiklik göstermektedir. Burun estetiği ameliyat fiyatları 2019 yılı için değişiklik göstermesi beklenmiyor. 

Burun ameliyatı fiyatlarıiçin lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Estetik Burun Ameliyatı ücretini sigortalar karşılar mı?

Burun ameliyatları estetik bir müdahale yapılmadığı sürece,yani burun içinin düzeltildiği ameliyatlar SGK tarafından karşılanmaktadır.

Özel sigortalar burun içine yapılan Sinüzit Ameliyatları ( Endoskopik Sinüs Cerrahisi) , Burun Etlerine (Konkalar) yönelik olan ameliyatları tam olarak karşılamakla beraber.

Burun Kemiği yani Deviasyon ameliyatlarını sigortalının poliçesine göre bazen karşılıyor bazen karşılamıyor.

Burun Estetiği Ameliyatı ise hiç bir sigorta kurumu tarfından karşılanmıyor.Ancak her burun estetiği ameliyatında burun içindeki kemik ve etlere de neredeyse her zaman müdahele edildiğini anlatmıştık.Bu gibi durumlarda özel sigortalar burnun içine yapılan işlemleri poliçe kapsamı dahilinde karşılamakta , ancak işin estetik kısmının masrafı (yani ameliyat ücretinin belli bir oranı) hasta tarafından karşılanmaktadır.

Burun estetiği ameliyatının üst sınırı ise 8,000 - 10,000 TL arasında değişmektedir. Eğer ameliyatınız bir düzeltme ameliyatı ise yani daha önce burun ameliyatı geçirmişseniz veya travmaya bağlı olarak burun şekliniz ileri derecede bozuk ise uygulanacak cerrahi işlemler değişmekte, yapılacak cerrahi işlemin süresi artmakta ve kulak, kaburga gibi kıkırdak ihtiyacını karşılayacak bölgelerde ameliyat konusu olarak gündeme gelebilir. Ayrıca dışardan ekstra malzemelerin kullanılacak olması da yine burun estetiği ameliyatı masraflarınızı artırabilir.

İyi bir burun estetiği sonucunu elde etmek için dikkat etmeniz gereken tek kriter de ücret olmamalıdır. Ameliyatınızı gerçekleştirecek olan cerrahın ve ekibinin tecrübesi dikkat etmeniz gereken en önemli kriter olmalıdır. Yani biraz maddi imkanlarınızı zorlamanız sonucun istediğinize yakın olmasında, sorun yaşamamanızda size yardımcı olacaktır.

5,000 TL ve üstünde ki rakamlar da ise ön plana hastane masrafları çıkar.
Ben hastalarıma bu konuda sıklıkla "......... hastanesinin granit masraflarına katkıda bulunmak isterseniz ameliyatınızı ......... hastanesinde yapalım" derim. Ama bu arada burun estetiği ameliyatının muayenehane de yapılamayacağını da belirtmek isterim. Ameliyat sırasında alacağınız anestezi muayenehane şartlarında verilmemelidir.

Yani burun estetiği ücreti ortalama 4,500 - 6,000 TL arasındadır. Daha az veriyorsanız bazı riskleri fazladan alıyorsunuz demektir. Daha fazlasını ödüyorsanız da otelcilik hizmeti mükemmel olan bir hastanede ameliyat oldunuz demektir.

Yukarıda bahsettiğim durum hemen hemen tüm estetik ameliyat ücretleri için size yol gösterici olacaktır. Estetik ameliyatlar dünyanın her yerinde hep pahalı ameliyatlar olarak bilinir. Bunun nedeni de diğer birçok ameliyatın sosyal güvenlik kurumları tarafından ödeniyor olması ve ameliyat olan kişinin cebinden para çıkmamasıdır. Halbuki bir safra kesesi ameliyatı aslında burun estetiği ameliyatından, bir bademcik ameliyatı kepçe kulak ameliyatından çok daha pahalıdır. Buradaki fark estetik ameliyatların ücretlerini ameliyat olan kişinin kendisinin ödemesidir.

Estetik ameliyat ücretlerin farklılığında çok fazla faktör vardır. Bu farkları burun estetiği ücretleri konusunda detaylı olarak belirtmeye çalıştım.

En yüksek ve en düşük rakamlar uçuk gelebilir ama burada kriter genellikle ameliyatın gerçekleştirildiği hastane ve kullanılan teknoloji kaynaklıdır.

Burun estetiği fiyatları geçmiş yıllarda yüksek olduğu için herkesin gözünü korkutuyor, sadece zenginlerin yaptırdığı bir cerrahi operasyon olarak biliniyordu. Günümüzde ise gelir düzeyi ne olursa olsun her kesimden insanın kolaylıkla ulaşabileceği seviyeye gelen burun estetiği fiyatları artık kara kara düşündürmekten çok yüzleri güldürmeye başladı.

Rinoplasti fiyatları belirlenirken neler etkili olur?

Kadın erkek farketmeksizin gerek estetik anlamda, gerekse nefes alma sorunlarının giderilmesinde tercih edilen rinoplasti operasyonları sayesinde kişi sağlığına kavuşturulurken burun yüze uyumlu hale getirilebilir. Kişilerde özgüven pekiştiren burun estetiği sosyolojik anlamda da önem taşır.

Bu operasyonda her ameliyatta aynı işlemlerin uygulanması mümkün olmadığını göz önünde bulundurursak; önceden belirlenmiş standart bir fiyat politikası izlenmesi doğru değildir. Burun estetik operasyonlarında kişiye özel olan burun şekli planlanır. Bu doğrultuda her rinoplasti ameliyatında farklı planlama yapılır. Bu detaylar göz önünde bulundurulduğunda, planlanan her operasyonda belirlenen fiyatın aynı olması mümkün değildir.

Operasyonun fiyat detaylarıyla ilgili konusunda teceübeli bir estetik cerrahla iletişime geçilmeli ve planlama yapılmalıdır. Kişinin yüz yapısı değerlendirerek, yüzüne en uygun olan burun şekli belirlenir. Fiyatların detayları doğru değerlendirilerek operasyonla kişinin beklentileri karşılanmalıdır.

Rinoplasti Fiyatları

Rinoplasti Fiyatları Neler? Estetik Merkezleri Burun estetiği için ne kadar fiyat istiyor? Hastanelerde Rinoplasti Fiyatları Neler? 

Rinoplasti fiyatları hastane ve doktora göre değişir. Türkiye' nin en iyi estetik plastik cerrahı  İstanbul ve Bursa'da yapmış olduğu sayısız burun estetiği rinoplasti ameliyatları gerekse revizyon burun ameliyatları ile Op.Dr.Alper Bayraktar kişiye özel Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatları sunmaktadır. Burun Estetiği  Ameliyatı Fiyatları 2019 istanbul

RİNOPLASTİ FİYATLARI

Rinoplasti fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan detaylar nelerdir?

Her cerrahi operasyon farklı özellikler taşır; fiyatı da bu özellikler belirler. Rinoplasti operasyonlarının içeriği, burun estetiği operasyonun fiyatlarına yansır. Bu detaylar arasında en etkili olanı, operasyonu gerçekleştirecek olan estetik cerrahın bu konudaki tecrübeleri, estetik algısı, başarıları ve bilgisi fiyatları direkt olarak etkileyen özelliklerdir. Hastanın yeni burun şeklinin oluşturulmasında, burun yapısının yüze doğru uyumlamasında cerrahın yapacağı ameliyat planının büyük payı vardır.

Plastik cerrahın başarılı bir şekilde planladığı operasyonlar, yeni burun şeklini belirlerken estetik kısmıyla beraber hastanın memnun olacağı burun şeklini oluşturması fiyatlara etki edecektir. Çünkü rinoplasti operasyonu bittiğinde, dönüşü mümkün olmayan değişimler yapılmış olur. Yeni bir ameliyat sadece bu değişimler üzerinde düzeltmeler yapmaya olanak tanır. Bu ameliyatla hastanın ilk burun şeklini geri kazanması mümkün değildir. Bu sebeple hastalar için fiyattan ziyade başarılı bir rinoplasti ameliyatı geçirmeyi hedeflemesi gerekir.

Rinoplasti fiyatlarına etki eden diğer unsurlar da operasyonun yapılacağı hastane, hastanenin hastalara sağlayabileceği olanaklar, plastik cerrahın ameliyathane ekibi başarıya etki edecek ve fiyatı belirleyecek unsurlardır.

Burun Estetiği Fiyatlarında ucuz olanı tercih etmek ne gibi sonuçlar doğurur!

Burun estetiği operasyonlarında maliyetleri belirleyen birçok detay mevcuttur. Bu detaylarla beraber fiyat belirleyici unsurların başında cerrahın bu alandaki başarıları ve tecrübesi gelir; operasyonun başarısı büyük oranda buna bağlıdır. Bu nedenledir ki bunun fiyatlara yansıması gayet doğaldır. Diğer bir unsur burun estetiği operasyonun gerçekleştirileceği hastanenin yeterli tıbbi donanıma sahip olması ve ameliyat ekibinin konusundaki tecrübesidir.

Burun estetiği ameliyatından sonra % 100 başarı ve memnuniyet için bu maddelerin bir arada olması gerekir.

Burun ameliyatında kullanılan teknik fiyatların belirlenmesinde büyük önem taşımaktadır. Burun estetiği ameliyatı esnasında burun kemiklerinde kırma işlemi yapılmadan sadece törpülenmesi ve burnun yeniden şekillendirilmesi özen ve dikkat isteyen bir iştir; bu durum hem burundaki şişlik ve morlukları azaltıcı, hem de hastanın normal hayata daha hızlı dönmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu yöntem deneyim gerektirdiğinden, burun estetiği fiyatlarında yansımaları olacaktır.

Burun estetiği yaptırmaya isteyen hastaların önceliği iyi ve deneyimli bir plastik cerrahla planlama yapmak olmalıdır. Bu ameliyatın fiyatı son aşamada düşünülecek bir detay olmalıdır. Çünkü bu operasyon her hasta için farklı standartlarda uygulanacak bir ameliyattır. İstenmeyen sonuçlar olduğunda revizyon burun estetiği operasyonu için ödenecek olan tutarlar çok daha yüksek miktarlarda olacaktır.

Burun estetiği her hastaya özel planlama yapılan, her aşaması farklı bir operasyondur. Hastalar burun ameliyatının her aşamasında cerrahıyla iyi ilişkide olmalı, sağlıklı iletişim kurmalıdır.

Burun ameliyatı sonrasında komplikasyonların önlenmesi, uzun dönemde burunda sorun yaşanmaması burun estetiği fiyatından önceliklidir. Operasyon için değerlendirmeler yapıldığında, burun estetiği fiyatları belirlenecektir. Ancak burun ameliyatından elde edilecek sonucun hastayı memnun etmesi her şeyden daha önemlidir. Başarılı geçen burun estetiği ameliyatından sonra hastaların tek düşüncesi yeni şekillendirilen burunları olacaktır. Başarısızlıkla sonuçlanan bir burun estetiği operasyonunda artık hiçbir şeyin önemi kalmamış demektir.

Op.Dr. Alper Bayraktar'ın burun estetiği fiyatları hakkındaki makalesi Olay gazetesi web sayfasında...

Burun estetiği fiyatları düşer mi?

burun estetiği fiyatları 2017 / 2018

Dikkat etmeniz gereken ücretten çok doktorunuza güveniniz ve doktorunuz ile iletişiminizdir.

Burun Estetiği fiyat aralıklarımızı öğrenmek için aşağıdaki formu doldurun. En yakın zamanda size bilgilendirme mailimiz gelecektir.

Burun estetiği facebook sayfamızdan da bizi takip edebilirsiniz. Şimdi randevu alın!

BURAYA TIKLA

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

Can  Says...
+315 # Burun estetik fiyatlarınızı Öğrenebilir miyim ?Can Says... 2014-11-26 23:51
Burnumda kemik olduğu için nefes alma zorluğu yaşıyordum. Görünüş olarak da burnumda düşüklük vardı. Ameliyat olmak için doktor arayışındaydım. İnternetteki olumlu yorumlardan Op.Dr.Alper Bayraktar ile görüşmeye karar verdim. İlk görüşmede beni ameliyata ikna etti. Her şeyden önce gerçekçi vaatlerde bulunduğu için doktoruma güvendim. Eski hastalarının ameliyat öncesi-sonrası resimlerini gösterdi. Her hastanın burnu yüzüne orantılı yapılmış ve kesinlikle kişiye özel birbirine benzemeyen burunlar gördüm. Ameliyatım rüya gibi geçti ne olduğunu anlamadan uyandım.Çevremde burnumla ilgili olumlu tepkiler aldım. Yeni taştığım insanlar ameliyat olduğumu anlamadı bile. Ameliyat sonucundan ve doktorumun ilgisinden son derece memnun kaldım. Ben Alper Bey'le olumlu yorumlar sayesinde tanıştım. Ve bu yüzden memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istedim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Mavi şen
+148 # CVP: Burun estetik fiyatlarınızı Öğrenebilir miyim ?Mavi şen 2016-01-10 00:16
Estetik yaptırdığın doktorun iletişim bilgilerini verebilir misin
Reply | Reply with quote | Quote
Can  Says...
+150 # Burun estetik fiyatlarınızı Öğrenebilir miyim ?Can Says... 2016-01-10 12:13
Quoting Mavi şen:
Estetik yaptırdığın doktorun iletişim bilgilerini verebilir misin

Bursa Estetik Op.Dr. Alper Bayraktar telefonları +90 224 233 57 00 - +90 224 233 58 00
Reply | Reply with quote | Quote
Yagmur
+81 # CVP: Burun estetik fiyatlarınızı Öğrenebilir miyim ?Yagmur 2016-09-05 15:36
Ne kadar verdin
Reply | Reply with quote | Quote
Hakan
+60 # Bursa estetik Alper Bayraktar doktorunuzun hastane yada klinik bilgileriHakan 2016-10-11 17:18
Doktor hangi hastahanede yeri nerde hangi semtte bilgi verirmisin lutfen cok mersi
Reply | Reply with quote | Quote
alihan yıldırım
+50 # fiyatı nediralihan yıldırım 2016-12-24 06:04
merhaba ne kadar para verdiniz burun amliyatı oldutan sonra burnumuza bişey takmak gerekiyormu?
Reply | Reply with quote | Quote
alihan yıldırım
+52 # fiyatı nediralihan yıldırım 2016-12-24 06:05
merhaba fiyat konusunda nasıl bir ücret ödemiştiniz ?
Reply | Reply with quote | Quote
Ceren Says
+302 # Burun Estetiği Fiyatları ve alternatif seçenekleriniz ??Ceren Says 2014-12-03 11:42
Inegol de yasiyorum. Fiyat almak ve alternatif seçenekleri yüzümde görmek istiyorum. Ve fiyatı narkoz lu ameliyat olarak verirseniz sevinirim. Bir çocuğum var hastanede ne kadar zaman geciririm merak ediyorum. Hayırlı günler..
Reply | Reply with quote | Quote
Derya Says
+311 # Burun estetiği fiyatları (Rinoplasti fiyatları )Derya Says 2015-02-01 10:01
İyi günler. Burun estetiği fiyatları hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca ben yurtdısında yaşıyorum,burun estetiği ameliyat öncesi kontrol, ameliyat ve sonrasi kontroller için 1 hafta yeterli midir? En kısa zaman da rinoplasti fiyatlarını tarafıma gönderip benimle iletişime geçerseniz okullar ara yıl tatildeyken burun ameliyatı olmak istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Ece Ayça Demir
+299 # burun estetiği fiyatlarıEce Ayça Demir 2015-02-04 23:15
burun estetiği fiyatlarını öğrenebilir miyim ?
Reply | Reply with quote | Quote
Gamze Says
+296 # burun ucu ameliyatı fiyatlarıGamze Says 2015-02-06 08:28
Burun ucu ameliyatı yaptırmak istiyorum,neye göre yapılıyor ve iyileşme süresi burun ucu ameliyatı fiyatları ne kadar oluyor öğrenebilir miyim? Randevu almak istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Elif Kurban
+294 # Burun estetik fiyatlariElif Kurban 2015-02-06 08:30
Merhaba,
Burun estetik fiyatlari ögrenebilir miyim?
Reply | Reply with quote | Quote
Selcan Says
+298 # burun estetiği fiyatları ne kadar yaş sınırı varmı ?Selcan Says 2015-02-15 20:09
öncelikle merhabalar benim tek şikayetim burnum 16 yaşındayım herkes dalga geçiyor ve bende rahatsız olmaya başladım iki sorum olacak size burun estetiği fiyatları ne kadar yaş sınırı var mı ?
Reply | Reply with quote | Quote
Ceren Ece Says
+285 # burun estetiği tasarımıCeren Ece Says 2015-02-15 20:13
Yuzume uygun burun estetiği tasarimi ornegi alabilir miyim? Ve de fiyat bilgisi.
Reply | Reply with quote | Quote
Ayşegül Says
+282 # estetik burun ameliyatı kaç paraAyşegül Says 2015-04-02 19:20
estetik burun ameliyatı kaç para burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak ve sanırım ilk görüşmeniz ücretsiz cumartesi günü için randevu almak istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
hatip atan
+287 # berun ameliati olmak istiyomhatip atan 2015-05-06 21:42
Slm ben hatip atan burun ameliyati olmak istiyorum numarami arayip beni bilgilendirseniz cok sewinirim iyi gunler
Reply | Reply with quote | Quote
Duygu Dinç
+258 # burun ameliyatı ne kadara olurDuygu Dinç 2015-05-07 15:23
Yapilacak düzeltmelerle burun ameliyatı ne kadara olur ve burun estetiği operasyonu ne kadar sürer ?
Reply | Reply with quote | Quote
Merve Says
+273 # Estetik Burun Ameliyatı FiyatlarıMerve Says 2015-05-12 09:22
Burnumun önden görünümünden memnunum ama yandan görünümünden rahatsızım estetik olmak istiyorum ve ortalama fiyatları merak ediyorum. Estetik burun ameliyatı fiyatlarınız hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Reply | Reply with quote | Quote
Reyhan Says
+262 # estetik burun ameliyatı fiyat bilgisiReyhan Says 2015-05-18 16:17
Burun ameliyatına uygun olup olmadığım ve fiyat bilgisi konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.
Reply | Reply with quote | Quote
Hatice Says
+267 # Burun ucu estetiği ne kadara mal olur ?Hatice Says 2015-05-19 20:49
Burnumun usdu kavisli ve ucu cok asagi bakiyo yuzum kucuk oldugu icin burnum cok yuksek duruyor ve uzun daha kucuk yuzume yakisan bisi yptirmak isdiyorum mesela yukarida ornek bi foto var onun gibi isdesem butun masraflariyla birlikde nekadara mal olur bana bilgi alabilirmiyim?
Reply | Reply with quote | Quote
eda
+248 # burun ucu ameliyatieda 2015-05-27 17:22
kapali burun ucu ameliyati yapiyo musunuz ve fiyat bilgisi rica ediyorum
Reply | Reply with quote | Quote
bilal
+81 # Burun Ucu Estetiği (Tip Rhinoplasty) fiyatını öğrenmek istiyorum.bilal 2016-05-14 06:14
Quoting Reyhan Says:
Burun ameliyatına uygun olup olmadığım ve fiyat bilgisi konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

Quoting Hatice Says:
Burnumun usdu kavisli ve ucu cok asagi bakiyo yuzum kucuk oldugu icin burnum cok yuksek duruyor ve uzun daha kucuk yuzume yakisan bisi yptirmak isdiyorum mesela yukarida ornek bi foto var onun gibi isdesem butun masraflariyla birlikde nekadara mal olur bana bilgi alabilirmiyim?

Quoting Hatice Says:
Burnumun usdu kavisli ve ucu cok asagi bakiyo yuzum kucuk oldugu icin burnum cok yuksek duruyor ve uzun daha kucuk yuzume yakisan bisi yptirmak isdiyorum mesela yukarida ornek bi foto var onun gibi isdesem butun masraflariyla birlikde nekadara mal olur bana bilgi alabilirmiyim?

Quoting eda:
kapali burun ucu ameliyati yapiyo musunuz ve fiyat bilgisi rica ediyorum

Burun ucu fiyatini orenmek istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
Emel Says
+256 # Burun Estetiği FiyatıEmel Says 2015-06-15 13:41
merhaba burun estetiği fiyatını öğrenebilir miyim? burun ucu kaldırma mesela? lütfen arayın yada gelin demeden önce ortalama bir fiyat söyleyin bu yüzden birçok yerden vazgeçtim, ben fiyat öğrenmek istiyorum ona göre karar vereceğim
Reply | Reply with quote | Quote
Sena
+239 # yaş sınırı var mı???Sena 2015-07-07 12:23
Bir sorum olacak
Yaş sınırı var mı? 15 yaşındayım ve burnunun ucunda sanki top takılı gibi duruyor. Bundan çok rahatsız oluyorum ve herkes dalga geçiyor
Reply | Reply with quote | Quote
Kübra fıçıcı
+241 # burun estetiği fiyatlarıKübra fıçıcı 2015-07-09 13:47
Merhaba ben uzun zamandır burun estetiği için araştırma yapıyorum ameliyat hakkında riskleri bazi endişe ettiğim konular hakkinda bilgi ve fiyat bilgisi almak istiyorum muayene ücretinide öğrenmek istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
Feyyaz Says
+241 # Estetik ameliyat ücretiFeyyaz Says 2015-07-10 05:57
Estetik olmak istiyorum bilgilendirir misiniz beni .
Ve ameliyat ücreti hakkında da bilgi lütfen.
Reply | Reply with quote | Quote
Tuğrul vurgun
+210 # Burun estetiği fiyatTuğrul vurgun 2015-08-11 11:28
Burun estetiği fiyat öğrenebilir miyim burnumun yeni şeklini görebilir miyim?
Reply | Reply with quote | Quote
Süleyman Pancarcı
+205 # Burun Estetiği FiyatlarıSüleyman Pancarcı 2015-08-13 14:00
Hocam Burun Estetiği Fiyatları Benim İçin Çok Önemli Lütfen Ne Aralıklarda Fiyatlar, Bana Bilgi Vermenizi Rica Ediyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
hasan sögüt
+202 # burun ameluyatihasan sögüt 2015-08-19 08:46
Merhabalar!

Ben 25 yasindayim, adim Hasan Sögüt, Avusturyada yasiyorum. sorum: burnumun sol tarafindan nefes almakta baya zorlaniyorum, nerdeyse hic alamiyorum. Gecen sene burada amaleyat oldum ama bana pek faydasi olmadi. Ve burnumun formunuda biraz degistirmek istiyorum! Simdi size gelmeyi düsünüyorum, beni fiyatlariniz hakkinda bilgilendirirmisiniz.
Reply | Reply with quote | Quote
Meryem Says
+194 # burun estetik fiyatlarıMeryem Says 2015-09-08 14:36
Ben ankarada yasiyorum 18 yasimdayim ve burnumun yuzume gore fazla buyuk olmasindan rahatsiz oluyorum estetik ameliyati olmak istiyorum burun estetiği hakkinda biraz bilgi verebilir misiniz yapilacak islemler hakkinda birde burun estetik fiyatları yaklasik ne kadara olur ?
Reply | Reply with quote | Quote
Onurcan Says
+161 # Burun estetiği fiyatlarıOnurcan Says 2015-09-19 17:53
burun estetiği yaptırmak istiyorum fiyat aralığı nedir ?
Reply | Reply with quote | Quote
Ümit Says
+167 # burun ucu estetiği kaç para ?Ümit Says 2015-09-23 18:28
Merhaba doktor bey;
[b]Burun ucu estetiği fiyatlarınız nedir ?
Reply | Reply with quote | Quote
Aysenur
+172 # cok mutsuzummAysenur 2015-09-24 13:20
Merhabalar hocam ben Van da oturuyorum yıllardr burun ameliyatı olmak istiyorum ama maddi imkanımz düşük oldugu icin ameliyat olamiyorum. Benimle sürekli dalga geciliyor zayıf oldugum icin de burnum baya büyük psikolojim cok kötü hergün agliyorum bazen intihar etmeyi bile dusunmuyo degilim. İnsanlara bakamiyorm yandan psikolojim allak bullakk..Lütfen bana yardmcı olun uygun bi fiyata ameliyat olmak istiyorum. Hicbir maddi gelirimz yok hastalgmdan dolayi is bulup calisamiyorum da. Ne olur hocam yardimci olun ALLAH icin çok mutsuzm .. Teşekkürler ..
Reply | Reply with quote | Quote
Mehmet yürekli
+155 # BURUN ESTETİĞİ FİYATLARIMehmet yürekli 2015-09-27 13:45
Merhaba
burun estetiği fiyatlarınız ne kadar ? Ücret nasıl ödeniyor katta taksit oluyordu yoksa peşin mi ?
Reply | Reply with quote | Quote
Mehmet yürekli
+153 # Burun Estetiği FiyatıMehmet yürekli 2015-09-28 07:30
burun estetiği fiyatı öğrenmek istiyorum birde sigorta karşılıyor mu
Reply | Reply with quote | Quote
Meryem Hanedar
+158 # BURUN ESTETİĞİ FİYATLARIMeryem Hanedar 2015-10-02 06:41
Burun estetiği ameliyati yaptirmak istiyorum burun estetiği fiyatları ne kadardır ağrı sızı olur mu ameliyat sonrasi..bilgi verir misiniz
Reply | Reply with quote | Quote
Sinan işik
+152 # Burun estetik fiyatlarınız ne kadar ?Sinan işik 2015-10-12 20:02
Burun estetik fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
Nesibe
+152 # burun estetiğiNesibe 2015-10-15 10:12
Iyi günler ben burun estetiği yaptırmak istiyorum fakat estetiğimin asıl sebebi görünümü için değil. Burnumun üstünde kemik var (yani yuvarlak burun şeklinde) doğuştan olan bir durum bu. Ve nefes almamı engelliyor o kemiğin kırılması gerek. Bu konuda bu tür ameliyatlarında fiyat ne kadar olur? Dediğiniz gibii fiyattan çok hekim önemlidir mutlaka. Fakat bana göre fiyat da da bilgi almak isterim açıkçası. Yurt dışında kalıyorum bunun fiyatla alakası olurmu? Cevabınızı bekliyorum. Saygılarımla...
Reply | Reply with quote | Quote
Aylin Yurtseven
+151 # BURUN UCU AMELİYATIAylin Yurtseven 2015-10-15 18:29
merhabalar ben burun ucu ameliyatı düşünüyorum şuan araştırma aşamasındayım fiyatlarınız hakkında bilgi verebiliyor musunuz yoksa randevu alıp görüşmemiz mi gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar ...
Reply | Reply with quote | Quote
Nilüfer Says
+144 # BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI 2016Nilüfer Says 2015-12-18 09:42
15 OCAK 2016 YILINDA BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI OLMAK İSTİYORUM. BURUN ANALİZİ FORMUNDAN ÖNDEN VE YANDAN ÇEKİLMİŞ BURUN RESİMLERİMİ GÖNDERDİM.2016 YILI BURUN ESTETİĞİ FİYATLARINIZ NE KADAR ?
Reply | Reply with quote | Quote
Canan Şatır
+147 # Burun estetiği FiyatlarıCanan Şatır 2015-12-18 10:54
Avustralyada yasıyorum aralık sonu türkiye' ye geliyorum ve ameliyat için fiyat ögrenmek istiyorum.
tesekkurler
Reply | Reply with quote | Quote
Gözde Kartal
+150 # Burun Estetiği MaliyetiGözde Kartal 2015-12-18 10:58
Merhaba, burnumda kırık var hem nefes hem de estetik kaygıyla ameliyat olmak istiyorum. Burun estetiği Fiyatları ve burun estetiği maliyeti hakkında da bilgi edinmek isterim
Reply | Reply with quote | Quote
Buse
+146 # Burun estetiği fiyatları 2016Buse 2015-12-18 11:01
Bende uzun süredir burun estetiği düşünüyorum. Burnum kemikten dolayı bir eğrilik var. Fiyatlarınız 2015 yılı için 3500 TL,mi ? 2016 yılında ne kadar olacak?
Reply | Reply with quote | Quote
cigdem
+133 # CVP: Burun estetiği Fiyatlarıcigdem 2015-12-30 20:53
mrb en cigdem 25 yasindayim burnumdan rahatsizim sevmiyorum ilerde hayalim burnumu yaptirmak ama bi okadarda korkuyorum
Reply | Reply with quote | Quote
nurgul
+89 # CVP: Burun estetiği Fiyatlarınurgul 2016-04-11 15:39
Burun estetiği fiyatlarınız hakkında bilgi alabilir miyim ?
Reply | Reply with quote | Quote
Sena Karaman
+129 # Burun Estetiği Kaç TL. ?Sena Karaman 2016-01-10 12:04
Burun estetiği olmak için kaç tl gözden çıkarmalıyım? Bir de burun estetiği muayene ücretlimi ?
Reply | Reply with quote | Quote
Sezen Yurtsever
+130 # Burun estetiği fiyatları ve Muayene ücretiSezen Yurtsever 2016-01-30 10:28
Burun estetiği fiyatları ve muayene ücretini ögrenebilir miyim lütfen ? Teşekkürler.
Reply | Reply with quote | Quote
Tuba Says
+125 # Burun ucu kaldırma ortalama ameliyat fiyatlarıTuba Says 2016-01-30 10:33
Burun ucu kaldırma ameliyatı ortalama fiyatlarını ve ne kadar sürede olduğunu öğrenmek istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Pelin karaoğlu
+128 # burun estetiği ücretiPelin karaoğlu 2016-02-02 17:50
Estetikli burnum nasıl olur ve burun estetiği ücreti ne kadar?
Reply | Reply with quote | Quote
sevdiye ekinci
+127 # Burun estetiği fiyatları ve burun ameliyat bilgisisevdiye ekinci 2016-02-05 14:57
Merhabalar,kızım sizde burun estetiği ameliyatı oldu Buket Ekinci çok memnun kaldık,ellerinize sağlık.Sormak istediğim büyük kızımın göz altı morlukları yok edilebilirmi? kendisi Bodrumda oturmakta Bursaya gelirse işlem için kaç gün gerekli ve burun estetiği ücretini merak ediyorum.Teşekkürler
Reply | Reply with quote | Quote
Enes Alanbay
+84 # Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Alper BayraktarEnes Alanbay 2016-04-25 15:38
Burnum konusunda takıntılarım vardı burnum uzundu herkes burnumla dalga geçiyordu.Yaşım geldiği için estetik olmaya karar verdim ve şanşlıyım ki alper hocayı buldum beni hayata yeniden döndürdü mutlu etti ondan allah razı olsun.Estetik olucaklar hiç tereddütsüz etmesin.
Reply | Reply with quote | Quote
Kubra demircan
+92 # CVP: Burun estetiği FiyatlarıKubra demircan 2016-05-04 21:29
Kolay gelsin .. dustugumde burnunda kavis oluştu .. burnumu birazda kaldırmak istiyorum .. fiyat bilgisi almak istiyorum ..
Reply | Reply with quote | Quote
Tuğçe Kahveci
+84 # Burun estetiği maliyetiTuğçe Kahveci 2016-05-09 14:22
Burun estetiği maliyetim ne olur?
Reply | Reply with quote | Quote
Mehmet
+77 # Burun estetik fiyatMehmet 2016-05-18 02:13
Mrb. Esenler istanbulda yaşıyorum. Burnumda uzama ve şişkinlik var. Estetik yapmal istiyorum. Sgk lıyım
Acaba ne kadar masrafım olur.
Tskr
Reply | Reply with quote | Quote
Esra Says
+78 # Burun Küçültme ameliyatıEsra Says 2016-06-13 06:22
Merhaba, burnum cok genıs kucultulebılırmı sızce ? Burun estetiği ücretiniz nedir? SGK burun küçültme estetiği ücretinin ne kadarını karşılıyor?
Reply | Reply with quote | Quote
Evrim
+76 # CVP: Burun estetiği FiyatlarıEvrim 2016-07-21 07:24
Izmirde burun estetigi ameliyati icin onerilerde bulunabilirmisiniz lutfen tesekkurler.
Reply | Reply with quote | Quote
Dila beyazkaya
+79 # Burun estetik fiyatDila beyazkaya 2016-08-03 06:54
Burun estetiği olmak istiyorum maddi durumum yok burnum beni rahatsiz ediyor yardimci olurmusunuz makul bir fiyat veriri misiniz
Reply | Reply with quote | Quote
mehmet onal
+70 # BURUN AMELİYATI FİYATImehmet onal 2016-08-03 07:01
burun ameliyatı fıyatını öğrenmek ıstıyorum
teşekkur ederım
Reply | Reply with quote | Quote
EMİNE GÜLER
+71 # BURUN UCU AMELİYAT FİYATLARIEMİNE GÜLER 2016-08-11 15:24
merhaba ben burun estetik ve burun ucu ameliyatları fiyatları hakkında bilgilendirilmek istiyorum.taksitlendirme oluyor mu. ve doktor Alper Bayraktar ın kaç yıldır bu mesleği yapmakta olduğunu öğrene bilirmiyim.sizinle iletişime geçmek için telefon numaranızı yazabilirmisiniz.
Reply | Reply with quote | Quote
Aref Says
+68 # BURUN UCU AMELİYAT FİYATLARIAref Says 2016-08-11 15:25
Merheba sayin aziz doctorlar ben iran turkuyum ve ingilterede yasiorum ve burnumu kucuklestirmek icin ameliat etmem lazim ben sizi tercih etdim ve istediyim boyledir nesil bu isi yapa bilirim ve bu isin ucreti nekadardir
Reply | Reply with quote | Quote
Neşe Saçar
+65 # revizyon burun estetiğiNeşe Saçar 2016-08-28 07:25
REVİZYON BURUN ESTETİĞİ ameliyatı olmak istiyorum revizyon burun estetiği fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?
Reply | Reply with quote | Quote
Birgul tepe
+71 # Burun estetiği SGK anlasmasiBirgul tepe 2016-08-28 07:32
Burun estetiği ameliyatiyla ilgili bilgi almak istiyorum.Burun estetiği SGK anlasmasi var mi muayene ücretsiz mi ücret nedir.ilk defa burun ameliyatı olucagim
Reply | Reply with quote | Quote
BAHAR EZGİ
+64 # BURUN ESTETİĞİ FİYATLARIBAHAR EZGİ 2016-08-29 08:25
merhaba burun estetiği fiyatlarını öğrenebilir miyim ?
Reply | Reply with quote | Quote
Yunus GÜL
+67 # Burun Ameliyatı FiyatlarıYunus GÜL 2016-08-29 12:50
mrb bende burun ameliyatı olmak istiyorum yanlız burun estetiği fiyatları ne kadardan başlıyor bilmek istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
Menekse korkmaz
+61 # Burun estetigi fiyatiMenekse korkmaz 2016-09-05 15:41
Burun estetigi fiyati öğrenmem mümkün mü ? Daha once hic estetik olmadm.burnum genis ve uzun.
Reply | Reply with quote | Quote
Mücahit Tüfekci
+56 # revizyon burun estetiği fiyatı ve maliyetiMücahit Tüfekci 2016-09-17 15:29
Merhaba.Şubat 2016 da rinoplasti ameliyatı oldum.Burun ucumda sola doğru meğil şişlik mevcut ikinci ameliyat düşünüyorum.burun estetiği fiyatları ve maliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?
Reply | Reply with quote | Quote
Serkan demirci
+56 # BURUN KÜÇÜLTMESerkan demirci 2016-09-26 14:57
Burnumu küçültmek istiyorum. Burun küçültme estetiği fiyatlarınız ne kadar ?
Reply | Reply with quote | Quote
Muhsin çınar
+55 # burnum kırıldı 17.5 yaşındayım burun ameliyatı olmak istiyorum...Muhsin çınar 2016-09-27 17:56
Küçükken burnum kırıldı 17.5 yaşında ameliyat olsam burnum düz olurmu ve devlette olacağım burun ameliyatını ne kadar tutar burnum sol tarafa doğru eğik sizin burun estetiği fiyatlarınız nedir ?
Reply | Reply with quote | Quote
Öznur Kılıçkap
+55 # 3d burun analizi ve burun estetiği fiyat bilgisiÖznur Kılıçkap 2016-10-05 06:33
Merhaba burnum hakkında nasıl olacağı ile ilgili bilgi ve fiyat bilgisi alabilir miyim? Tsk
Reply | Reply with quote | Quote
ece deniz
+56 # Burun estetiği ameliyatı ön görüşme ve ücret bilgisiece deniz 2016-10-05 06:37
merhabalar burun estetıgı ıcın randevu almak ıstıyorum . on bılgılendırmeye ve surecın nası gelısecegı fiyat bilgisi konusunda bızzat gorusmek ısterım tesekkurler
Reply | Reply with quote | Quote
Can Günay
+51 # Merhaba ben burnumu biraz küçültçem şekillendirmek istiyorum.Can Günay 2016-10-18 18:21
Merhaba ben burnumu biraz küçültcem ve burnumu şekillendirmek istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Berivan Şimşek
+57 # BURUN ESTETİĞİ SONRASI NE KADAR SÜREDE İYİLEŞİRİM.Berivan Şimşek 2016-10-18 18:26
Ben şehir dışında üniversite öğrencisiyim ve burun estetiği yaptırmak istiyorum.Estetik sonrası ne kadar sürede toparlayabileceğimi ve gündelik hayatıma dönmek için ne kadar zamana ihtiyacım olduğunu,istirahat süremi öğrenmek ve Burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum.Teşekkürler
Reply | Reply with quote | Quote
Esra Says.
+50 # Burun estetiğiEsra Says. 2016-10-24 07:24
Merhaba,
Sizi internet üzerinden buldum.Daha önce birkaç doktorla görüştüm ama şu an dil eğitimi sebebi ile yurt dışındayım ve ne yazık ki istediğim gibi bir güven elde edemedim,bunun için muhakkak yüz yüze görüşme önemli biliyorum ama sizin sayfanız bile ilginizin samimiyetini iletti.Umarım her şey yolunda gider.
Ben 26 yaşındayım ve daha önce bir ameliyat geçirmedim.Aslında burnumlada barışık yaşadım bu zamana kadar ama geçtiğimiz yaz tatilinde bir arkadaşım inanılmaz derecede burnumla alay edince,büyük bir sarsıntı geçirdim ve artık bunu değiştirebileceğimi biliyorum ve bu Hakkı'mı kullanmak istiyorum
Ben küçükken kızaktan burnumun üstüne düşmüştüm
Şimdi gelelim burun estetiği ameliyatı öncesi benim yapabileceğim şeylere.burun estetiği ameliyatına hazırlık süresi Nasıl oluyor ?
Birde fiyat ...ben Türkiye'den sigortalıyım. onu belirtmekte Fayda var.eğer her şey yolunda giderse aralık 15 te Türkiye'ye gelip bu ameliyatı gerçekleştirmek istiyorum.Benim için fiyatta biraz önemli ama Bunu halledeceğimizi umuyorum .
İnanılmaz heyecanlıyım.Burnumun tahmini olarak yeni halini yollayabilmeniz beni inanılmaz mutlu etti .sabırsızlıkla bekliyorum .
Reply | Reply with quote | Quote
Mücahit Says.
+51 # Ameliyatsız burun estetiği fiyatlarıMücahit Says. 2016-10-24 07:59
Hocam benim sorum şu. Ben burun estetiği ameliyattan biraz çekiniyorum ameliyatsız burun estetiği ile şekilde daha ilgi çekici hale gelmek mümkün mü.Ben oyunculuk ile ilgileniyorum benim için yüz önemli o yüzden ameliyatsız burun estetiği fiyatları hakkında ve sgk ile anlaşmanız var mı ?
Reply | Reply with quote | Quote
Muhammed ilker
+53 # BURUN DOLGUSU FİYATLARIMuhammed ilker 2016-10-27 18:58
Öncelikle merhabalar.benim size sormak istediğim birkaç soru var da bunlardan ilki burun dolgusu fiyatları kaç liradan itibaren başlar 900 tlyi bulur mu en fazla son sorumda budolgu uygulaması kaç dakika sürer mesela saat 5 de gelsem kaçta çıkarım.hemen dolgu uygulaması yapılır mi yoksa önce film çekilir mi
Reply | Reply with quote | Quote
Esma Says
+47 # Burun estetiği fiyatı ve Hastane ücretiEsma Says 2016-10-31 07:57
Merhaba ben burun estetiğinin fiyatını öğrenmek istiyorum ve hastane ücreti dağılımı ?
Reply | Reply with quote | Quote
Didem yousif
+49 # İsveç Burun EstetiğiDidem yousif 2016-11-04 17:01
Merhaba benim adim didem burun estetigi yaptirmak istiyorum. Pazartesi turkiye geliyorum ve 10 Gun kalicam. Burun estetigi yetisir mi ve fiyatiniz nedir?
Reply | Reply with quote | Quote
Gülşah Taşyurt
+45 # Burun eğriliği ameliyat fiyatlarıGülşah Taşyurt 2016-11-11 18:46
Sol burrnumda eğrilik var ve nefes almada problem yaşıyorum. Burnumun şeklinden de memnun değilim bu nedenle burun eğriliği ameliyatı olmak istiyorum. Burun eğriliği Ameliyat ücretiyle ilgili bilgi alabilir miyim?
Reply | Reply with quote | Quote
Sena
+46 # CVP: Burun estetiği FiyatlarıSena 2016-11-20 17:19
Merhaba. Burnumun şeklinden hiç memnun değilim burun amelyatı olmak istiyorum. Fiyat öğrenebilir miyim
Reply | Reply with quote | Quote
Sena
+49 # CVP: Burun estetiği FiyatlarıSena 2016-11-20 17:22
Burun ameliyatı fiyat öğrenebilir miyim
Reply | Reply with quote | Quote
Mrw
+52 # CVP: Burun estetiği FiyatlarıMrw 2016-11-24 17:15
Burnum kemikli estetik olmayı düşünüyorum fiyat alabilirmiyim?
Reply | Reply with quote | Quote
Münire aşkaroğlu
+50 # CVP: Burun estetiği FiyatlarıMünire aşkaroğlu 2016-12-06 16:38
Benm burnumda dıstan morarma ve şişkinlik var ve bundan 3 ay once aldgm bir darbe sonucu bu meydana geldi nefes alip vermekte zorlandigim icin doktora gitti ve icten kırık ve eğik oldugunu söyledi agrı kesici yazdı ve kullndm ama etki yapmadı şuan beni cok zorluyor ameliyat olmam gerekir mi olursam bi çökme olusur mu dıstan hem morarmış hemde şişmiş buda beni çook rahatsz edyr ilgilenrsnz svnrm iyi günler
Reply | Reply with quote | Quote
özlem boztepe
+50 # burun kemeri ameliyatı fiyatlarıözlem boztepe 2016-12-10 06:32
ben biraz kemerli ucu düşük bir burna sahibim burun kemeri ameliyatı yaptırmayı düşüyorum ne kadara mal olur? burun kemeri çok fazla yok çok zorlu mu olur ?
Reply | Reply with quote | Quote
Fırat Taşkıran
+51 # burun estetiği fiyatlarıFırat Taşkıran 2016-12-10 06:40
Burun estetiği için fiyat ogrenmek istiyom ve uygun fiyatsa burun ameliyatı yaptırmak istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Leyla
+49 # Burun emelyati FiyatiLeyla 2016-12-17 12:44
Merhaba. Ben Leyla.. Azerbaycadan yaziyorum.Burun emelyati olmaq isterdim. Fiyati oyrene bilirmiyidim?
Reply | Reply with quote | Quote
Beyza gor
+49 # RhinoplastyBeyza gor 2016-12-19 09:42
Merhabalar. Ben beyza. 2017 yazında ameliyat olmak istiyorum. Şu an 16 yaşındayım. 2017 yazında 17 yi dolduracağım. Rhinoplasty için uygun muyum? Burun estetiği Fiyatını söyleyebilir misiniz? Eğer uygunsam burun estetiği ön görüşmeye gelmek istiyorum. Saygılarımla
Reply | Reply with quote | Quote
gulin sarioglu
+47 # Burun Şekil bozukluğu ameliyatı fiyatlarıgulin sarioglu 2016-12-31 06:49
İyi aksamlar burnumdaki kemik ve sekil bozuklugu icin ameliyat olmak istiyorum fiyat nedir simdiden tesekkur ederim
Reply | Reply with quote | Quote
Ceyda Orhan
+46 # Burun estetiği ameliyat fiyatlarıCeyda Orhan 2016-12-31 06:52
Burun estetiği ameliyat fiyatlarını bu şekilde bilgilendire biliyor musunuz? Ne kadara Ameliyat yapılıyor bilgi almak istiyorum
Reply | Reply with quote | Quote
Flora
+51 # RhinoplastyFlora 2016-12-31 07:02
Hello,
I will be in Istanbul form 3 to 6 January, is it possible to have appointment with doctor in Istanbul? I saw your clinic is in Bursa...
Thanks
Flora
Reply | Reply with quote | Quote
Mehmet Yildirimpinar
+47 # Burun estetiği 2017 fiyatlarıMehmet Yildirimpinar 2017-01-05 07:17
Burun estetiği ne kadar para gerekiyor ?
Reply | Reply with quote | Quote
ozlem kadak
+44 # Kemerli burun estetiği fiyatıozlem kadak 2017-01-05 08:00
Mrb ben burun estetigi olmak istiyorum uzun zamandır düşünüyorum ama fiyattan dolayı geri cekiliyorum acaba sizin burun estetiği fiyat aralıgınız ne kadar benim burnum kemerli
Reply | Reply with quote | Quote
Zehra işleyen
+38 # Burun ucu estetiği fiyatları izmirZehra işleyen 2017-01-11 08:19
Merhaba. Burun ucu estetiğinin fiyatı nedir ?
Reply | Reply with quote | Quote
Betül Y.
+41 # Kombine EstetikBetül Y. 2017-01-11 08:21
İyi günler,
Kombine estetik yaptırmak istiyorum. Göğüs dikleştirme,büyütme ve karın germe ameliyatı. Resimleri yolladıktan sonra kesin bir fiyat alabiliceğim söylenmişti telefonda. Antalya'da yaşadığım için ancak ameliyat olucağim gün gelebilirim Bursa'ya. Boyum 1.51 ve 46 kiloyum. E-posta adresim üzeri bana ulaşabilirsiniz
Reply | Reply with quote | Quote
Says
+43 # burun revizyonu ve burun ucu ameliyat fiyatlarıSays 2017-01-11 09:06
bir defa tam burun ameliyatı geçirdim yaklaşık 2 sene oldu.ama hala burnumdaki eğrilikten ve özellikle burun ucu şeklimden rahatsız oluyorum.revizyon burun ameliyatı olmak istiyorum.bunun için sadece burun ucu ameliyatı yeterli midir?yeterli ise burun ucu ameliyatından sonra da tampon,alçı vs kullanılıyor mu?fiyat konusunda da bilgilendirirseniz sevinirim.
Reply | Reply with quote | Quote
Duygu Can Uludağ
+42 # Burun Estetiği Ameliyatı ve FiyatlarıDuygu Can Uludağ 2017-01-14 06:50
Merhabalar;
Öncelikle 27 yaşındayım ve 6 yaşımda geniz eti ameliyatı oldum başkada burnumla ilgili bi operasyon geçirmedim. İlk ameliyatımı yapan Hüsamettin Olgun'un tavsiyesi üzerine estetik ameliyatımı sizin gerçekleştirmenizi istiyorum. 26 ocak için randevu talep ettim fakat,İstanbulda yaşadığım ve çalıştığım için belirsiz o tarihte bursada olup olamayacağım. Hangi hastanede ameliyat yapıyorsunuz? Kaç gün hastanede yatmam gerekiyor? Ortalama fiyat aralığı gibi ön bilgilendirmeyi burdan yapabilirmisiniz?
Reply | Reply with quote | Quote
Emine Purtaş
+39 # Burun estetiği FiyatlarıEmine Purtaş 2017-01-19 18:38
İyi günler adım emine 22 yaşındayım k.maraşta yaşıyorum .Burnumun uzun,büyük ve sol taraftaki burun etimin dışarı doğru olması bende bu yaşıma kadar özgüven eksikliği yarattı bu nedenden dolayı insanlarla iletişim kurmak istemedim ve nefes alıp vermede zorlanıyorum. Şuan üniversite 2.sınıf öğrencisiyim arkadaşlarmla iletişim kurmak istemiyorm bende bu kadar olumsuz etkisi olduğu için burun ameliyatı olmayı düşünüyorum. Düşünmek kadar iyi bir doktorda bulmak çok zor. Ne kadar basit bir ameliyatmış gibi görünsede ameliyatı yapacak olan doktor çok önemli. Tesadüf burdaki yorumları okudum aklıma yattı iyi bir doktormuşsunuz. Ben sizden sadece minimum ve maksimum ameliyat ücretini ve bu ameliyat sonrası kontroller falan derken ne kadar bursada kalmam gerekiyor onu öğrenmek istiyorm. Herkes sadece ameliyat fiyatını soruyor benim için ameliyat ücretinin yanında başka şehre gideceğim için daha fazla gidecek biliyorm bu nedenle ortalama ne kadar gidecek bilgim olursa o kadar para ayırıp en kısa zamanda muayene olup ona göre ameliyat olmak istiyorum. Benim için bu ameliyat gerçekten çok önemli bir mühendis adayı olarak girişken olmam gerekiyor ve bunun içinde özgüven lazım mezun olmadan önce Allahın izniyle ameliyatıımı olacağımı düşünüyorm.
Reply | Reply with quote | Quote
Elif Sena Beyhan
+41 # Burun estetiği ve Muayene ÜcretleriElif Sena Beyhan 2017-01-21 06:28
Burun estetiği fiyat aralığı nedir ve muayene ücreti ne kadar ?
Reply | Reply with quote | Quote
Cengiz Dursun
+37 # Burun estetik ameliyatı ortalama kaç tl ücreti olur ?Cengiz Dursun 2017-01-24 15:25
Iyi Günler, Esim burun estetik Ameliyati olacak, bunun icin toplam kac güne ve birde ortalama kac TL ye ihtiyaç var? Bilgileriniz icin simdiden Tesekkürler.
Reply | Reply with quote | Quote
Halil
+32 # RE: Burun estetiği FiyatlarıHalil 2017-01-27 19:19
Estetik burun ameliyatı olmuştum fakat burnumun orta kısmında çıkıklık var ve nefes almakta zorlaniyorum acaba ucreti ne kadar olur operasyonun bilgilendirebilir misiniz?
Reply | Reply with quote | Quote
Yunus gunes
+31 # Burun estetiği kaç para?Yunus gunes 2017-01-30 06:27
Estetik olmak istiyorum burnum cok uzun bide az eğri ve ameliyattan sonra kaç gün hastanede yatacağım ve ücreti kac para sigortam yok hic bi seyim yok burun estetiği randevusu almak istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Selvinaz says
+30 # Burun Estetiği Altın OranSelvinaz says 2017-01-30 06:34
Benim yüzümde altın oranı yakalayacak burun şekli nedir ?
Reply | Reply with quote | Quote
yasemin sancaklı
+31 # BASİT BURUN AMELİYATIyasemin sancaklı 2017-01-30 06:36
merhaba ben basit burun ameliyatı ile ilgili bilgi almak istiyorum basit burun ameliyatları kalıcı mıdır?. basit burun ameliyatı bana uygulanabilir mi basit burun ameliyatı fiyatı nedir?
Reply | Reply with quote | Quote
Aslıhan Alpay
+32 # Burun Estetiği Ameliyatı Fiyat BilgisiAslıhan Alpay 2017-01-30 06:54
Merhaba sehir disinda oldugum icin muayeneye gelemiyorum burnum ameliyatla ne kadar düzelebilir görmem mümkün mu bir de burun estetiği fiyat bilgisi veriyor musunuz en erken ameliyat tarihi ne zamana alabilirim simdi den teşekkür ederim,kolay gelsin
Reply | Reply with quote | Quote
Kübra Atmaca
+31 # burun dolgusu ve estetik ameliyatı hakkında minimum ve mac fiyatlarıKübra Atmaca 2017-02-14 17:09
Merhabalar burun dolgusu ve estetik ameliyatı hakkında minimum ve mac fiyatları almak istiyordum alper bey için ve burun dolgusunun kalıcılıgı hakkında bilgilendirme yaparsanız cok sevinirim
Reply | Reply with quote | Quote
eren says
+29 # RE: Burun estetiği Fiyatlarıeren says 2017-03-12 09:30
merhabalar ben 25 yasindayim. Burnumun icerisinde geniz eti var ustelik kemige bagli rahat nefes alamamaktayim yani estetik gerekiyor. sgkliyim . geniz eti+ estetikte sgk indirimiyle beraber ne kadar oluyor.fiyat alabilirmiyim tesekkurler
Reply | Reply with quote | Quote
Dilara Says
+26 # Kemerli Burun Ucu Estetiği FiyatlarıDilara Says 2017-05-02 08:05
Merhaba, burnum biraz kemerli ve ucunu parmağımla havaya kaldırdığımda çok hoş görünüyor. Ameliyat ve radikal bir değişiklik düşünmediğim için iple burun askılama yöntemini yaptırmak istiyorum. Bu yöntemi uyguluyor musunuz? Fiyat ne kadardır? İstanbul'dan yazıyorum. Eğer uygulama yapılıyorsa gelmek istiyorum.
Reply | Reply with quote | Quote
Abdurrahman Bayrak
+24 # BURUN ESTETİĞİ MALİYETİAbdurrahman Bayrak 2017-05-02 08:18
Burun estetiği yaptırmak istiyorum. Burnumun durumu gönderdiğim resimlerdeki gibidir. Maliyeti ne olur?
Reply | Reply with quote | Quote
Ezgi Atalay
+24 # Rinoplasti Fiyat BilgisiEzgi Atalay 2017-05-02 08:20
Burun estetiği ameliyatı sonrası görünümümü ve rinoplasti fiyatlarını merak ediyorum hocam
Reply | Reply with quote | Quote
BERK GÜNDER
+21 # Ameliyat öncesi 3D Boyutlu Burun AnaliziBERK GÜNDER 2017-05-02 08:25
Merhabalar, ameliyat öncesi yüzüme yakışan tahmini burun şeklimi öğrenmek istiyorum ve bu doğrultuda bir fiyat da çıkartabilirseniz sevinirim iyi çalışmalar.
Reply | Reply with quote | Quote
Gülcan Tekin
+21 # burun estetiği doktor ve hastane önerisiGülcan Tekin 2017-05-02 08:27
Hangi hastanedesiniz doktorum ve burnumun halini merak ediyorum ben kanuni sultan Süleyman devlet hastanesi düşünüyorum fiyati yüksek olur mu?
Reply | Reply with quote | Quote
UĞURCAN ÖZSAFAK
+25 # BURUN UCU ESTETİĞİ FİYATLARIUĞURCAN ÖZSAFAK 2017-05-02 08:29
Merhabalar burnumdan memnun değilim Hocam hafif kemerde var Ama burun ucu çok düsük. Fiyatlariniz uyarsa gelmeyi düsünüyorum. Nefes almada hafif sorun var..
Reply | Reply with quote | Quote
Izzaldin
+25 # RE: Burun estetiği FiyatlarıIzzaldin 2017-05-18 18:53
Sehr geehrter meine Damen und Herren, Ich möchte über den Preis von Schöne Nase Operation fragen, ich kann Bilder senden wenn sie möchten، Ich habe eine Krümmung in der Nase، vor 10 Monaten habe ich Nasennenbenhöhlen gemacht, jetzt ich will Schöne Nase Operation machen .
Mit Freundlichen Grüßen
Izzaldin Almustafs
Reply | Reply with quote | Quote
Izzaldin Almustafs
+25 # Nase Operation fragenIzzaldin Almustafs 2017-05-19 06:51
Sehr geehrter meine Damen und Herren, Ich möchte über den Preis von Schöne Nase Operation fragen, ich kann Bilder senden wenn sie möchten، Ich habe eine Krümmung in der Nase، vor 10 Monaten habe ich Nasennenbenhöhlen gemacht, jetzt ich will Schöne Nase Operation machen .
Mit Freundlichen Grüßen
Reply | Reply with quote | Quote
Oğuzhan Says
+24 # 16 yaşındayım kemik eğriliği ameliyatı için uygunmuyum ?Oğuzhan Says 2017-05-29 08:02
Meraba Alper Bey öncelikle benim burnumda bir kemik eğriliği var bunu 16 yaşında olabilmek mümkün mü çünkü fotoğraflarda çıkarken kötü gözüküyor uyurken de zor nefes alıyorum ağzımdan alıyorum bu durumdan çok şikayetçiyim geri dönerseniz sevinirim.
Reply | Reply with quote | Quote
İsa Says
+16 # BURUN ESTETİĞİ 2018 AMELİYAT FİYATLARIİsa Says 2017-10-26 07:14
Burnum da sağlık olarak hiç bir sorun yok sadece görüntü çok kötü psikolojik olarak dışarıdan çok baskı yediğim için karar verdim ve burun ameliyatı olmak istiyorum 2018 yılı burun estetiği fiyatlarınız hakkında bilgi almak istiyorum burun estetiği ameliyatı öncesi bana nasıl yardımcı olursunuz?
Reply | Reply with quote | Quote
Busra Omay
+12 # revizyon burun estetiği fiyatlarıBusra Omay 2017-11-04 06:47
Merhaba, 4 sene once basarisiz bir ameliyat gecirdim. Ve burnum dustu nefes alamiyorum. Burun estetiği fiyat bilgisi alabilirmiyim? tessekkurler.
Reply | Reply with quote | Quote
Gülay Taşözü
+11 # burun estetiği 2018 fiyatlarıGülay Taşözü 2018-01-07 07:12
Daha önce bir yakınıma burun estetik ameliyatı yaptını dr.Alper Bey yapti ve memnun kaldı. Ben de uzun süredir iyi bir doktor araştırmaktayım. Yaklaşık 12 yıl önce ESTETİKSİZ (Rahat nefes icin) küçük bir ameliyat olmuştum. Fakat pek memnun kalmadım. Burnum kemerli ve düşük. Burun yapısından rahat nefes alamadığımı düşünüyorum. Sizden özel ameliyat olmak istersem eğer, süreci (artık bursada ikamet etmiyorum çünkü) ve de fiyatı öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim.
Reply | Reply with quote | Quote
Derya Korkmaz
+10 # BURUN ESTETİĞİ FİYATDerya Korkmaz 2018-01-24 06:46
bana lütfen bir fiyat iletir misiniz BURUN ESTETİĞİ ?
Reply | Reply with quote | Quote
Hatice Sarıdal
+2 # BURUN ESTETİĞİ 2019 YILI GÜNCEL FİYATLARINIZ NEDİR?Hatice Sarıdal 2018-12-01 13:31
2019 burun ameliyatı fiyatları ne kadar olur ? herşeye zam geldi burun estetiği fiyatlarında değişiklikler var mı ?
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.