Sanal Burun Tasarımı -  Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!    Resim Gönder

Neden burun estetiği yaptırmalıyım ?

Neden burun estetiği yaptırmalıyım ?

Bu soru burun ameliyatı olmak isteyen hastalardan duyulan en sık sorulardan biridir. Kişi burun estetiğini iki nedenle olur.

NEDEN BURUN ESTETİĞİ YAPTIRMALIYIM ?

Bunlardan birincisi burun daki istenmeyen bölgelerin törpülenmesi deliklerin açılması v.s gibi estetik cerrahi alanında yapılan ameliyatlardır. Bir diğer ise nefes almada sıkıntısı olan horlama tedavisine ihtiyaç duyan gibi bazı olması gereken eksiklikleri düzeltmek için yapılabilir.

Burun estetiğinin tıptaki ismi  rinoplasti ameliyatıdır. Bu ameliyat ölüm riski taşımayan sizin için kolay doktor için zor pek uzun sürmeyen dünyada en çok yapılan ameliyatlardır.

Burun estetiği kişinin kendisi ile barışıklığını sağlar. Psikolojik olarak kendini daha iyi hissedebilir. Burun yüzün tam ortasında ve insanların ilk bakışta dikkatini çeken ve ister istemez gördükleri bir şey olduğu için burunda yaşanan bir sıkıntı insanların dikkatini çekebilir.

Kişi burnunun insanlar tarafından dikkatini çektiğini düşünürse eğer bu kişi için psikolojik sorun oluşturabilir.

burun estetiği randevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya yan resimdeki e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Add comment


Security code
Refresh

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
  info (@) bursaburun.com
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa WebTasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.